Kouty nad Desnou jsou ideálním místem pro milovníky krásné přírody

ubytování Kouty nad Desnou

Za čistým vzduchem a aktivním odpočinkem není třeba vyjíždět za hranice. I v tuzemsku jsou totiž pěkná místa, na nichž můžete nabrat nové síly a příjemně relaxovat. Zvláště pro rodiny s dětmi jsou ideální roubenky v jednom z nejkouzelnějších míst Jeseníků – v Koutech nad Desnou, které představují pohodlné spočinutí v lůně přírody s veškerým komfortem čtyřhvězdičkového penzionu.

Kvalitní služby pro každého

Roubenky Annaberg vsadily na kvalitní služby, které rok od roku vyhledává stále více návštěvníků hor. Doba pokročila a lidé jsou ve svých požadavcích na ubytování stále náročnější. Proto k základnímu vybavení roubenek patří mimo jiné Wi-Fi, SAT-TV, wellness nebo bazén. Na své si přijdou ti, kteří chtějí po náročné túře dopřát odpočinek unaveným svalům stejně jako děti, které se rády v televizi podívají na svůj oblíbený seriál.

Ubytování v Koutech nad Desnou je vhodné pro letní i zimní dovolenou. Což takhle navštívit ne příliš vzdálenou přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně? Příjemná vycházka je záležitostí na jedno odpoledne, přičemž máte možnost se seznámit s tím, jak vlastně taková stavba funguje. Navíc je z Dlouhých strání krásný rozhled do okolí – třeba na Praděd.

Zimní radovánky v Koutech nad Desnou

Zima nabízí návštěvníkům Koutů nad Desnu další zábavu – lyžování. Nejen sjezdové na mnohých zdejších sjezdovkách, ale také na běžeckých tratích, jež si vychutnají milovníci bílé stopy. Výhodou ubytování Kouty nad Desnou je hlavně to, že nabízí pohodlí, na které jste zvyklí ve svém domově. Při delším pobytu tu máte dokonce možnost vyprat a vyžehlit si prádlo, což je určitě příjemná služba, kterou ocení zejména rodiče malých dětí. Takové všetečky jsou neustále v pohybu a nehledí na to, že si své oblečení ušpiní.

Pro seniory nabízejí roubenky Annaberg jarní nebo podzimní slevy a na své si přijdou také dvojice, které hledají klid a romantiku pro strávení volného času jen ve dvou.

Sdílet článek