Kongresy a kongresová centra

Kongres představuje setkání vědecké, odborné nebo politické společnosti. Silnou tradici kongresů má především zdravotnictví a věda. Na kongresech či konferencích jsou představovány nejnovější objevy v jednotlivých oborech, je to příležitost k navázání nových profesních kontaktů a obecně způsob, jak se udržet „v obraze“. Vícedenní kongresy se navíc často stávají i společenskou událostí. Účastníci jsou zváni na gala večeře nebo dokonce plesy.

TOP Hotel Praha

Už z tohoto hrubého nástinu je zřejmé, že kongres se nemůže konat kdekoli. Na jejich pořádání se specializují některé hotely, které mívají sousloví „kongresové centrum“ i ve svém názvu. Výjimkou není ani TOP Hotel Praha – Art Hotel & Congress Centre. Takovéto hotely musejí nabídnout dostatečnou kapacitu jak ubytovacích jednotek, tak společenských sálů. Musejí být schopné zajistit skvělou organizaci, technické a stravovací zázemí i se postarat o to, aby hosté měli jak zaplnit volný čas.

Kongresové centrum v TOP Hotelu Praha

Kongresové centrum Praha v TOP Hotelu se nachází v jižní, dobře dopravně dostupné části Prahy, což jistě ocení návštěvníci kongresů z celé republiky, stejně jako dostatečný počet parkovacích míst.

Také stylově vybavené pokoje, wellness a sportovní centrum udrží hosty ve stále dobré náladě. Když k tomu přidáme pět restaurací, podávající samé vybrané delikatesy, už jen pobyt v tomto hotelu, pyšnící se oceněním „nejlepší čtyřhvězdičkový hotel roku 2016“, bude pro účastníky konference příjemným zážitkem.

Konferenční prostory

Takové konferenční prostory Praha jinde nenabízí. 5 kongresových sálů a 16 salonků pojme opravdu rozsáhlou akci s rozmanitým programem. Kongresový hotel Praha – TOP Hotel je také největším svého druhu v celé Evropě a poskytuje zázemí až pro 5000 účastníků, přičemž do jednoho největšího sálu se vejde 2000 hostů.

Samozřejmostí jsou kompletní doprovodné konferenční služby na profesionální úrovni. Špičkové technické vybavení vás ochrání před nepříjemnostmi, které nefungující ozvučení nebo promítání může způsobit, skvělá akustika sálů dokonce dovoluje i pořádání koncertů. Wi-Fi připojení je ve všech veřejných prostorách hotelu zdarma, v sálech a saloncích i LAN připojení. O coffee break, obědový i večerní raut se postarají cateringové služby. Díky tomu všemu si kongresový sál Praha, a spolu s ním celý TOP Hotel, vysloužil ocenění „nejlepší kongresový hotel“ dokonce čtyři roky za sebou.

Nejlepší kongresový hotel

Přijde-li vám pozvánka na jakýkoli kongres právě do kongresového centra Praha v TOP Hotelu, máte se na co těšit. Čeká na vás ubytování na úrovni v rozsáhlém komplexu nabízejícím nespočet doprovodných aktivit a služeb. A připadla-li na vás povinnost jeho organizace, určitě již víte, na koho se obrátit.