Konec týrání v posilovně. Křivky se dají získat i pohodlněji!

ketóza

Jestliže se řadíte mezi věčné dietářky, máte za sebou zkušenosti s různými jednodenními dietami, krátkými a drastickými omezeními či vynecháváním stěžejních potravin pro dosažení úspěchu, zajisté mi dáte za pravdu, že výsledek se možná dostavil,ale pouze na krátkou dobu, a pro tělo náročné odříkávání vám rozhodilo metabolismus i vnitřní rovnováhu. Nesmyslné diety vám sice během pár dní slibují rychlý úbytek, povětšinou jde ale pouze o zbavení se přebytečné vody v těle bez jakéhokoliv úbytku tukové tkáně.

Takový krátkodobý výsledek vám zajistí jediné – další deprese, že se nevlezete do svých vysněných šatů a že na dovolené se opět budete choulit někde pod slunečníkem pod osuškou. Řešení je přitom tak jednoduché, bez drastického hladovění nebo hodin strávených na náročných sportovních lekcích.

Objevte keto dietu

Keto dieta je funkční a osvědčená forma, jak se zbavit úbytku tukové tkáně, což je přirozeně žádané. Spolu s tuky odchází i přebytečná voda, takže následuje pocit lehkých nohou a samozřejmě i lepší nálady. S tím pak souvisí i pohyb, ten vám bude přirozený, jakmile se k němu propracujete a najdete si pohybovou aktivitu, která vás bude doopravdy bavit. A nezáleží, zda to bude tanec, jóga nebo boxování do pytle.

Otestujte Ketomix

Ketomix si vzal na paškál Radek, který potřeboval pár kilogramů zhubnout, a svou zkušenost detailně popsal v přínosné recenzi zde. Osobní zkušenost popisuje celý proces získání balíčku produktů od samotné objednávky až po výsledek snažení. Keto dieta je rozdělena do tří fází, přičemž začíná s pěti denními dávkami keto diety a pořádnou porcí zeleniny a ořechů. Slazené limonády a alkohol plný zbytečných kalorií vyměňte za čistou vodu či neslazené bylinné čaje a uvidíte, že již během prvních pár dní se budete cítit výrazně lépe. Jde totiž o to, aby se nastartoval metabolismus a vrátilo se spalování. Hlavní roli hraje vyvážené stravování s nízkým obsahem sacharidů, protože pouze tak se může tělo zaměřit na spalování skutečného problému a tím jsou tuky.

Nutričně vyvážené produkty obsahují spoustu proteinu a vlákniny, takže získáte delší pocit zasycení a skončí vám neovladatelné chutě na sladké nebo noční nájezdy na lednici. Nezapomínejte, že vše začíná v hlavě a hubnutí je toho jasným důkazem. Zapomeňte proto na hladovku, mléčné a jiné nesmyslné diety bez účinku a dopřejte svému tělu kvalitní stravovací návyky, jež v dalších letech rozhodně oceníte.

Udržovací fáze

Součástí vaší objednávky nebudou pouze samotné produkty, ale též praktická brožura, která vás povede. Zjistíte, co je to ketóza, jak funguje spalování a užitečné budou zajisté rovněž tipy a rady. V druhé fázi už snížíte počet keto dietních jídel, přidáte zeleninu a běžná vyvážená jídla a v poslední udržovací fázi už budete připraveni a naučeni, jak se správně stravovat a udržovat si jídelní návyky. Díky keto diet se zbavíte rychle a účinně pár kilo i nyní během letní sezóny. A to stojí za zkoušku, viďte?

Sdílet článek