Komplexní servis pro zákazníky nejen z řad podnikatelů

nadměrná přeprava

Řada drobných podnikatelů a živnostníků využívá služeb externích společností pro pokrytí různých procesů ve výrobě, prodeji a stejně tak přepravě. Je to zejména z toho důvodu, že sami nenajdou uplatnění pro finančně náročnější technologie či skladovací prostory. Jednou za čas je nutné využít i služeb dopravy, a jestliže nemáte vlastní vozový park pro dopravu nadrozměrných balíků, využijte přepravy zajišťované spolehlivým obchodním partnerem. Můžete si tak být jisti, že vaše objemné zboží bude doručeno v perfektním stavu dle smluvených podmínek.

To je fofr!

Nadměrná přeprava bývá pro mnoho z nás pěkným oříškem, protože málokdo má k dispozici dostatečně velkou dodávku a vybavení, aby mohl zajistit úspěšnou přepravu. A když se podíváte na dnešní ceny vozů této kategorie, informujete se o potřebném servisu a nákladech na provoz, vyjde vás zaručeně levněji přeprava nadměrných nákladů spolehlivou firmou na trhu. Český přepravní systém fofrcz.cz disponuje přehlednými webovými stránkami, kde si lze dopravu objednat jednorázově, popřípadě v pravidelných intervalech a též si spočítat, na kolik vás celá akce přijde.

Konečně najdete řešení pro zásilky dlouhé až šest metrů s váhou až do 2000 kilogramů. Díky širokému zázemí vozidel i vyškolenému personálu jsou v této společnosti připraveni vám poradit a zajistit hladký převoz daného zboží. S dopravou je ale spojeno mnoho dalších úkonů, jimiž si ušetříte práci. Rozhodnete-li se pro rozšíření služeb, odpadnou vám starosti se svozem vratných odpadů, potvrzováním zákaznických dodacích listů a posíláním dobírek. Pro aktuální stav vašich zásilek můžete využít sledování jejich pohybu a mít tak dokonalý přehled.

Vyberte kvalitního přepravce

Na trhu najdete atraktivní spediční společnosti, které jsou schopny vám zajistit různé aktivity. Jednorázová přeprava i pravidelná přeprava je důležitá pro vaše podnikání, a proto vybírejte vhodného a spolehlivého partnera s tradicí a pevným místem na trhu důkladně. Pakliže vám nabídne váš nový obchodní partner ještě něco navíc, jako například odvoz nebezpečného odpadu či expresní doručení, máte jistotu, že vaše spolupráce bude dlouhodobě úspěšná!