Kompletní služby pro nový i ojetý vůz

Koupi vozu lze označit za příjemnou událost, kterou provází nová vlna radosti, euforie z komfortu a perfektních jízdních vlastností. Následný servis a opravy vozidla už jsou méně příjemnou záležitostí, ovšem zcela zásadní pro životnost plechového miláčka.  Pokud ale spojíte zkušenosti s prodejem aut s tradicí a citem pro dokonalost, získáte společnost nabízející mnohem víc než pouze nová či ojetá vozidla.

Vše pro Volkswagen

Společnost Auto Podbabská, zabývající se prodejem nových aut VW Transporter a VW Touareg, neustále rozšiřuje svou nabídku o nové vozy. Nyní v přehledu najdete například oblíbený vůz Volkswagen Polo v různých výbavách a barvách. A pokud nemáte dostatek finančních prostředků na nové vozidlo německé kvality, shlédněte aktualizované stránky s ojetými a prověřenými modely osobních aut i užitkových vozů. Zaručeně si vybere mladý pár, rodina s dětmi i manažeři hledající především kvalitu a eleganci k reprezentaci. Pro tato vozidla je připraven Volkswagen servis za příjemné ceny a vždy s personálem ochotným poradit a zajistit servis či opravu podle vašich požadavků.

Zůstáváte-li věrni české značce Škoda auto, měli byste sledovat nabízené vozy v akci. Nejoblíbenější a nejžádanější modelová řada Škoda Octavia splní očekávání všech věkových skupin a potěší i náročné zákazníky. Ojeté vozy vypadají stále jako nové díky nadčasovým křivkám a nemění se ani jízdní vlastnosti. Komfortní cestování vás čeká s vozem Škoda Kodiaq, který je na trhu zatím jen chvíli, ale už teď patří mezi jasné favority mezi rodinami a náročnými jezdci.

Pro zákazníky vždy něco navíc

V pracovním týdnu můžete využít non-stop automatickou mycí linku s šesti mycími programy za použití špičkové autokosmetiky. Od loňského roku je v provozu rovněž stanice CNG šetřící vaši peněženku i životní prostředí. Aktuální cenu můžete sledovat online na webových stránkách. Kvalifikovaný personál je připraven pomoci v otázkách servisu i pořízení originálních náhradních dílů. Jedním z dalších produktů je financování pořízení vozu, ať už nového či ojetého. Seznamte se i vy s vaším novým stabilním partnerem a nechte o své auto pečovat jako v bavlnce.

Sdílet článek