Komody jako nepostradatelná součást interiéru

bílá komoda

I když jsou v současné době moderní vzdušně zařízené pokoje bez zbytečností, komody stále zůstávají nábytkem, bez kterého se doma neobejdete. Vždy se totiž najde něco, co potřebuje mít své vlastní místo a být schované. Komody jsou ideální na uložení různých věcí, oblečením počínaje a ložním povlečením konče.

Stálicí je bílá komoda

Krásně se v interiéru vyjímá bílá komoda. Ostatně nábytek v bílé barvě patří k aktuálním trendům, takže i v nabídce prodejen ho vidíte hojně zastoupený. Výhodou je, že máte z čeho vybírat, takže přizpůsobit volbu komody stávajícímu zařízení bytu není příliš složité. Bílá barva je atraktivní, zároveň působí něžně a čistě a výborně se kombinuje s dalšími barevnými odstíny – například se šedou, černou i hnědou ve světlých i tmavých tónech.

Šuplíková komoda versus policová

Určitě přemýšlíte, jestli si vybrat komodu se šuplíky nebo raději s policemi. Co je výhodnější? Záleží na charakteru jejího použití. Komoda má hlavní úkol, pojmout přehledně co nejvíce věcí, a to může splnit jak šuplíková komoda, tak i policová. Šuplíky jsou výborné pro uložení osobního spodního prádla nebo ponožek. Police se zase více využijí ve chvíli, kdy potřebujete uschovat ložní prádlo, ubrusy nebo prostírání, které se na ně lépe skládají. 

Komody do dětského pokoje, ložnice i obýváku

Po estetické stránce není mezi nimi rozdílu, protože zajímavě vypadají všechny komody. Navíc záleží také na dalších doplňcích, kterými komodu vybavíte, a ostatním zařízení bytu, aby výsledek byl co nejlepší. Stačí postavit na komodu vázu nebo oblíbenou sošku a hned vypadá vše jinak. 

Komodou lze vyplnit prostor v obývacím pokoji, ložnici stejně jako v dětském pokoji, kde komoda bude sloužit pro uskladnění nejen oblečení, ale také některých hraček. Vlastně záleží na potřebách každého, jaký účel komodě určí.