Koloběžky hýbou Českem

Freestyle koloběžky

Český národ, který je právem nazýván národem pejskařů a stejně tak kol, nyní přichází na chuť koloběžkám. Najdete je ve městě, na cyklostezkách a díky skladnosti je smíte vzít s sebou i na dovolenou či výlet. Koloběžka vás bude jednoduše bavit. Navíc ji pořídíte z pohodlí domova online podle vlastností, jež očekáváte. Velké oblibě se těší dětské modely opatřené bezpečnostními funkcemi a stejně tak líbivým a hravým designem. Nejen ve městě pak můžete pozorovat koloběžky pro dospělé s předním velkým kolem. Pohyb na koloběžce je zdravý, pomůže vám vyrýsovat nohy, hýždě i ruce. Dáváte přednost adrenalinu? Pak svou pozornost soustřeďte na freestyle koloběžky.

Základní triky pro nováčky

Freestyle koloběžky se skvěle hodí do městské zástavby či outdoor parků, kde si své umění zkouší milovníky skateboardů i koloběžek a inline bruslí. Investice do koloběžky se vám vyplatí, pokud již máte za sebou nějaké základní triky na freestyle koloběžce. Tento typ nelze srovnávat s jinými druhy koloběžky, proto nepodceňujte nákup a vybírejte skutečně pečlivě. Jestliže s freestylem teprve začínáte, vystačí vám levnější model za pár stovek. I v tomto případě totiž najdete celou řadu žádaných značek a barevných provedení.

Freestyle koloběžka se vyznačuje malými kolečky, jež v kombinaci s robustním rámem a pevnými řídítky umožňují vymýšlet nové triky a absorbovat dopady při skocích. Materiálové složení freestyle koloběžky je značně odlišné od jiných variant. Jednoznačně nelze určit hmotnost, protože vždy záleží na kvalitě materiálů. Velmi oblíbené jsou koloběžky s hliníkovým a ocelovým rámem.

Jak se naučit triky?

Triky na freestyle koloběžce nemusí nijak složitě studovat lidé s přirozeným zájmem o pohyb. Obrovské oblibě se těší koloběžky tohoto typu mezi mladými teenagery. Ve skate parku vám určitě již zkušení jezdci poradí a ukážou, jak správně na koloběžku naskakovat. Různé triky naleznete též na internetu, popřípadě stačí jen nasednout na koloběžku a jednoduše se učit, zkoušet a testovat své dovednosti.

Sdílet článek