Klimatizace – mění otravné teplo na zážitek z léta

servis klimatizace

Také máte pocit, že než vystoupíte z auta a dojdete do obchodu či na úřad, kde naštěstí mají ochlazovací systém, tak z vás lije jako z konve? Netěšíte se v létě ani domů, protože víte, že vás tam bude čekat nepříjemné dusno, těžký vzduch a astronomické teploty? Zvláště pokud bydlíte přímo pod střechou, eventuálně mezi byty a máte dobře zaizolovaný dům, může to být s držením tepla horší. V letních měsících se vyplatí zvážit nákup klimatizace. Jednorázová investice se vám okamžitě vrátí a navíc poslouží řadu let. Kdo pak bojuje v létě s vysokými teplotami a v zimě naopak s problémem prostor vytopit, může sáhnout po modelu s oběma funkcemi.

Ostravská firma na klimatizace

V Ostravě najdete zavedenou firmu se specializací na prodej, montáž i servis klimatizace. Prodej se zaměřuje na prémiové produkty s osvědčenou výdrží a výborným poměrem ceny a kvality. Bez ohledu na to, zda hledáte řešení pro váš byt, dům, ordinaci, obchod, komerční objekt či výrobní halu, zkušení technici vám zdarma prostor vymění a nacení poptávku. 30leté zkušenosti se odráží na odborném přístupu od první konzultace přes montáž klimatizace a pravidelný servis. Podle typu zvolené klimatizace se doba její instalace pohybuje okolo čtyř až šesti hodin, pakliže se instaluje více klimatizací, počítejte s delším časem. Klimatizace Ostrava vám po montáži důkladně vysvětlí ovládání a všechny funkce, aby vám klimatizace poskytla všechny své benefity.

Jak vybrat klimatizaci?

Pokud si  nevíte rady a v rozsáhlé nabídce se nevyznáte, pak se svěřte do rukou odborníků. Například klimatizace Split jsou cenově velmi dostupné a záleží pouze na vás, jaké budete mít požadavky na funkce. Budete-li chtít ovládat klimatizaci přes wifi na dálku, počítejte s vyšší cenou. Tento model je určen pro jednu jednotku, tedy ideální řešení pro jednu místnost. V nabídce pak nechybí klimatizace Multisplit, jež se dají propojit až s pěti jednotkami.