Když potřebuje Apple opravit

servis apple

Ne, iPhone vážně není nerozbitný. Toto je třeba mít stále na mysli, když se svým mobilním telefonem od firmy Apple zrovna pracujete. Vlastně byste s ním měli zacházet pokud možno opatrně a určitě se velice dobře rozmyslet, než jím hodíte po svém partnerovi, když vás náhodou rozčílí.

Ale nyní vážně – většina chytrých dotykových telefonů toho vydrží hodně, přesto jednou nadejde ten okamžik, kdy budete muset vyhledat pomoc odborného servisu a svěřit jim opravu telefonu.

Když iPad zlobí

Se svým iPadem máte o zábavu postaráno. Tento multimediální tablet vám bude obvykle sloužit po dlouhou dobu, a pak to najednou přijde. Tablet se vám přestane nabíjet. Co teď? Samozřejmě nastalou situaci chcete co nejdříve vyřešit, přeci jen jste již na svůj iPad zvyklí a být bez připojení na internetu není zrovna to, po čem byste právě toužili. Závada podle vašeho laického názoru pravděpodobně bude ve vadném dock konektoru, protože jste vyzkoušeli už třetí nabíječku, která určitě funguje, a stejně se tablet nenabíjí. Vyhledat nejbližší, nebo spíše nejvýhodnější Apple servis bude na místě.

Rychlý servis pro iPhone

Je to k zlosti, ale sklo vašeho ikonického iPhonu je vážně poškrábané. Marně přemýšlíte, kde se vám to mohlo stát. Možná, že za problémem budete muset hledat svoje vlastní děti, které si v nestřeženém okamžiku s vaším mobilním telefonem chvíli hrály. No nic. Ve skutečnosti nejde o tak velký problém, se kterým by si šikovný servis Apple neporadil. Co takhle vyzkoušet iPhone servis? Zde oprava iPhonu nebude příliš drahá, protože jeho ceny jsou opravdu zákaznicky příjemné. Kromě toho se servis vždy snaží opravit přístroj v co nejkratším možném termínu.

Ifast vám kromě opravy telefonu umí nabídnout také zcela nové příslušenství. Jeho nabídka obsahuje mimo jiné také kryty, sluchátka, adaptéry, nabíjecí kabely či tvrzená skla.

Sdílet článek