Když chcete kvalitu, vyberte venkovní rolety a žaluzie Lomax

rolety

Bez stínící techniky se neobejdeme v létě ani v zimě. Současným trendem jsou venkovní žaluzie a rolety, které dokážou víc než jen chránit před ostrými slunečními paprsky. Svou oblíbenost získávají i kvůli dalším funkcím, díky nimž můžeme i ušetřit na nákladech za energie.

Nepustí teplo dovnitř ani ven

Když v létě slunce pálí do okenních tabulí, vzduch v bytě se ohřívá, i přes vnitřní žaluzie. Pokud ale máte stínící techniku nainstalovanou venku, zatažením žaluzií nebo rolet zabráníte ohřívání skel a tím zadrží až 94 % tepla venku. Náklonem lamel můžete regulovat intenzitu denního světla a i se zataženými žaluziemi můžete větrat. Navíc jsou až desetkrát účinnější než žaluzie interiérové.

V zimě předokenní rolety zabrání pro změnu tepelným ztrátám. Až 30 % tepla totiž uniká okenními tabulemi, zatažené rolety tomu ale účinně brání.

Nepustí dovnitř hluk, prach ani zloděje

Předokenní rolety mají mnohem víc užitečných funkcí. Kromě ochrany před UV zářením a udržování optimální teploty v interiéru dokážou snížit prašnost a hluk z ulice. Bezpečnostní článkové pružiny drží lamely v rovině a brání nežádoucímu mechanickému zdvihnutí. Díky napojení na automatický centrální systém, který bude spouštět a vytahovat v určitém čase rolety tak, jak si naprogramujete, nikdo nezjistí, pokud nebudete pár dní doma. Zloději se přes vaše okna dovnitř nedostanou.

Lomax – kvalitní výroba, montáž i servis

Po 24 letech zkušeností s výrobou venkovních rolet i žaluzií, ale také garážových vrat, hliníkových i plastových oken či vchodových dveří se firma Lomax právem stala jedničkou na trhu. Rolety vám vyrobí přesně podle individuálních požadavků, přitom rychle a kvalitně. Stejně rychle a kvalitně vám své výrobky namontují a v případě potřeby i opraví. Na své výrobky poskytují prodlouženou záruku 10 let.

Nečekejte na instalaci předokenních rolet až na léto, když můžete ušetřit za vytápění už tuhle zimu. Vyberte si je už dnes na www.lomax.cz.