Když chcete kvalitu, vyberte venkovní rolety a žaluzie Lomax

rolety

Bez stínící techniky se neobejdeme v létě ani v zimě. Současným trendem jsou venkovní žaluzie a rolety, které dokážou víc než jen chránit před ostrými slunečními paprsky. Svou oblíbenost získávají i kvůli dalším funkcím, díky nimž můžeme i ušetřit na nákladech za energie.

Nepustí teplo dovnitř ani ven

Když v létě slunce pálí do okenních tabulí, vzduch v bytě se ohřívá, i přes vnitřní žaluzie. Pokud ale máte stínící techniku nainstalovanou venku, zatažením žaluzií nebo rolet zabráníte ohřívání skel a tím zadrží až 94 % tepla venku. Náklonem lamel můžete regulovat intenzitu denního světla a i se zataženými žaluziemi můžete větrat. Navíc jsou až desetkrát účinnější než žaluzie interiérové.

V zimě předokenní rolety zabrání pro změnu tepelným ztrátám. Až 30 % tepla totiž uniká okenními tabulemi, zatažené rolety tomu ale účinně brání.

Nepustí dovnitř hluk, prach ani zloděje

Předokenní rolety mají mnohem víc užitečných funkcí. Kromě ochrany před UV zářením a udržování optimální teploty v interiéru dokážou snížit prašnost a hluk z ulice. Bezpečnostní článkové pružiny drží lamely v rovině a brání nežádoucímu mechanickému zdvihnutí. Díky napojení na automatický centrální systém, který bude spouštět a vytahovat v určitém čase rolety tak, jak si naprogramujete, nikdo nezjistí, pokud nebudete pár dní doma. Zloději se přes vaše okna dovnitř nedostanou.

Lomax – kvalitní výroba, montáž i servis

Po 24 letech zkušeností s výrobou venkovních rolet i žaluzií, ale také garážových vrat, hliníkových i plastových oken či vchodových dveří se firma Lomax právem stala jedničkou na trhu. Rolety vám vyrobí přesně podle individuálních požadavků, přitom rychle a kvalitně. Stejně rychle a kvalitně vám své výrobky namontují a v případě potřeby i opraví. Na své výrobky poskytují prodlouženou záruku 10 let.

Nečekejte na instalaci předokenních rolet až na léto, když můžete ušetřit za vytápění už tuhle zimu. Vyberte si je už dnes na www.lomax.cz.

Sdílet článek