Kdy využít půjčky před výplatou?

Mnohé domácnosti se mohou ocitnout v situaci, kdy jim chybí peníze na běžné i nečekané výdaje, právě před výplatou, kterou očekávají. Období krátce před výplatou je tedy pro některé rodiny dosti těžké. Přitom stačí k překlenutí finančních problémů třeba jen tisícovka, dvě, než vám na bankovní účet přibudou peníze, které jste si vydělali. Jenže, kde si potřebnou částku vypůjčit, pokud nemůžete požádat o pomoc rodinu či přátele? Pokud účty za telefon, inkaso či cokoli jiného nepočkají, můžete využít půjčku před výplatou, jež je určena přesně pro tyto případy.

Jedná se o nebankovní, krátkodobé půjčky ihned, prostřednictvím kterých si lze vypůjčit nižší obnos. Zpravidla od 1 000 Kč do 10 000 Kč. O potřebnou částku je možné požádat rychle skrze internetové stránky. Podmínky pro získání půjčky nejsou nikterak složité, spíše je potřeba splatit vypůjčené peníze včas, jinak je potřeba počítat s úroky z prodlení, které už nejsou tolik výhodné. Pakliže půjčku včas splatíte, získáte peníze za výhodných a rychlých podmínek.

V případě žádosti o nebankovní půjčku není nutné doložit výši příjmu, při schvalování se nenahlíží do registru dlužníků a ani nemusíte ničím ručit. Proto je tato rychlá půjčka určena téměř všem, kteří jsou schopni částku splatit. Výhodné je také to, že nemusíte nikam docházet na pobočku a zařídíte si vše z pohodlí domova.

Abyste si udělali větší obrázek, ukažme si konkrétní příklad:

Zdroj: www.simplepujcka.cz
Zdroj: www.simplepujcka.cz

Pokud bychom si vypůjčili 4 000 Kč na dobu 21 dní, zaplatili bychom navíc 800 Kč. Celkově tedy tedy potřeba vrátit 4 800 Kč. Peníze bychom měli na účtě již zítra a mohli bychom je podle potřeby využít. Úroky, respektive poplatek, se odvíjí od částky a také od doby splacení. Přirozeně se zaplatí navíc při nižší sumě a kratší době vypůjčení.

Krátkodobá půjčka před výplatou má jednoznačně několik hlavních výhod:

  • rychlost a jednoduchost sjednání,
  • možnost sjednání z pohodlí domova,
  • rychlost zaslání vypůjčených peněz na bankovní účet,
  • neomezující podmínky pro přiznání půjčky.

Jestliže i vám chybí peněžní prostředky v rodinném rozpočtu před výplatou, zkuste půjčku před výplatou, která vás může dostat z finančních problémů.

Sdílet článek