Kde uskladnit pneumatiky?

Použité pneumatiky

Auto většina z nás potřebuje ke svému životu i práci. Staráme se o něj, doplňujeme potřebné kapaliny, tankujeme palivo a také řešíme přezutí zimních a letních pneumatik. A za pár měsíců opět budeme řešit, kde uschovat ty pneumatiky, které zrovna nepotřebujeme? Připravte se na tuto otázku už nyní.

Kam s ním

Oblíbená otázka, která sice řešila slamník, ale dá se parafrázovat na jakýkoli předmět, který potřebujeme někde na pár měsíců uskladnit. I pneumatiky nemáme na autě obuté všechny najednou. Podle ročního období máme zimní nebo letní a ty druhé je potřeba někde nechat, než zase přijde jejich čas. Majitelé rodinných domů nebo garáže mají celkem jasno, ale co lidé v panelákových bytech s malou sklepní kójí? Služba uskladnění pneumatik Praha nebo jiné město nabízí řešení právě pro tyto případy. Je jím pneuservis, který svým klientům nabízí možnost, jak své pneumatiky uskladnit.

Pod dozorem

I když si myslíte, že prostor máte, nemusí to být vždy pravda. Pneumatiky potřebují ke správnému skladování konstantní teplotu, sucho a stín. Vlhký sklep nebo roh dvorku není správným místem, kde je nechat. Špatné skladování snižuje jejich životnost i kvalitu a to můžeme při řízení poznat v nejnevhodnější dobu. Použité pneumatiky tak raději svěřte profesionálům, než abyste riskovali zdraví svoje nebo někoho jiného.

Úschova pneumatik vám ušetří problémy i zbytečné starosti, máte jistotu, že jsou uskladněny v nejlepších podmínkách a vám nezabírají doma cenné místo. Navíc pro vás může být aktuální i výměna gum, a tak můžete ocenit prodej ojetých pneumatik ve výborném stavu a za dobré ceny. Použité pneu je dobrou cestou, jak ušetřit při nutnosti přezout své auto v případě, že nové pneumatiky jsou pro vás aktuálně příliš finančně náročné nebo třeba víme, že je polovina sezóny a za pár týdnů budeme přezouvat znovu.