Kde najdete širokou nabídku automobilů Škoda a Volkswagen?

foto: autopodbaba.cz

V dnešní době již není tolik složité pořídit si nový automobil. Nabídka na trhu je velice široká, což je velkou výhodou. Na druhou stranu nás může pořízení auta značně zaměstnat, jestliže se nemůžeme rozhodnout, který vůz bude tím pravým. Dlouhodobě se u nás řadí k těm nejoblíbenějších a nejprodávanějším automobily značek Škoda a Volkswagen. Prodejce Auto Podbabská doporučuje vsadit na kvalitu, spolehlivost a tradici, což právě zmíněné značky splňují.

Prodejce Auto Podbabská

Při nákupu nového auta je potřeba rovněž najít spolehlivého prodejce, který nabízí mimo jiné i kompletní příslušenství i servis. Právě v této oblasti může být vhodným prodejcem Auto Podbabská, jež se soustředí na prodej vozů Škoda, Volkswagen i užitkové vozy Volkswagen. U tohoto prodejce můžete vybírat z velkého množství modelů obou těchto značek, včetně čerstvých novinek. Samozřejmostí je poskytování kompletních služeb s prodejem spojených. Jedná se např. o financování, půjčovnu, non-stop servis, klientský servis, ruční mytí aut, originální příslušenství a originální díly. Ke každému modelu vám Auto Podbabská nabídne autorizovaný servis.

Automobily Škoda

V naší zemi se automobily Škoda jednoznačně drží na prvních příčkách v prodejnosti, ať už se jedná o nové či ojeté vozy. Právě proto se Auto Podbabská zaměřuje na prodej vozů Škoda a chce svým zákazníkům tyto vozy nabízet. Automobilka Škoda neustále pracuje a vyvíjí nové modely, přičemž zdokonaluje a vylepšuje kabát těm stávajících. Proto u Auto Podbabská nechybí ani novinky jako je model Škoda Citigo, Rapid či třetí verze Octavie. Samozřejmě zde můžete pořídit kompletní nabídku modelů Škoda – Fabia, Fabia Combi, Roomster, Rapid Spaceback, Octavia Combi, Yeti, Yeti Outdoor, Super a Superb Combi. Veškeré vozy si můžete objednat v odstínu laku, který si budete přát. Výběr odstínů je široký. Zvolit můžete i rozsah výbavy a další doplňky pro větší komfort.

Automobily Volkswagen

Stejně tak prodej vozů Volkswagen Auto Podbabská zprostředkovává. V jejich sortimentu najdete až 16 typů vozidel této značky, jež vynikají svou nadstandardní kvalitou. Je na vás, zda preferujete model VW Golf, Tiguan, CC či Passat. Vozy značky Volkswagen jsou symbolem nejnovějších technologií a designu, takže každý model jistě splní vaše očekávání. Nechybí ani aktuální novinky, kupříkladu nový Golf 7 nebo up! Opět je na vás, jaký zvolíte odstín, výbavu, doplňky, rozhodně je z čeho vybírat.

Pokud si chcete jednotlivé modely prohlédnout, navštivte www.autopodbaba.cz.

Sdílet článek