Karibský ráj na dlani

zájezdy na kubu poznávací

Dovolená v Karibiku už dávno neplatí za cosi nemožného, stále více českých turistů se vydává objevovat bělostné pláže lemované palmami a užívat si dovolenou do luxusních hotelů. Kromě oblíbené destinace Dominikánská Republika stojí za návštěvu komunismem opředená Kuba, kde si užijete špičkový servis, úchvatné přírodní scenérie a v Havaně na vás dýchne opravdová atmosféra, v níž se mísí budovatelské prvky komunismu a průnik moderní doby. Jestliže si chcete užít ještě „starou“ Kubu, rozhodně neváhejte a vyrazte právě teď, kdy vám Kuba nastaví svou přívětivou, bezpečnou a neobvykle nesourodou tvář.

Paříž uprostřed Karibiku

Dvoumilionové hlavní město Havana je často a právem označovaná jako Paříž Karibiku. Dokáže totiž nadchnout, zaujmout a vychutnat si zdejší kulturu přijíždí i líní turisti, kterým jinak stačí válet se u moře nebo lenošit u bazénu s drinkem v ruce. Poznávací zájezd na Kubu vám poskytne pestrý program s návštěvou historického jádra včetně pevnosti La Fuerza. Procházku na bulváru Malecón smíte zpečetit podpisem v nejslavnější restauraci této země. Na zdi najdete zaručeně podpisy desítek slavných celebrit, jež sem zavítaly před vámi. Zájezdy na Kubu poznávací ale počítají s tím, že nadšení cestovatelé nechtějí strávit čas pouze u památek a ve městě. Proto se můžete těšit na prohlídku tabákových plantáží, odkud pochází pravé kubánské doutníky. Uvidíte zručnost a přesnost práce a milovníci silné chuti si mohou svůj doutník i zakoupit. Kromě plantáží na vás čekají i přírodní úkazy, mezi něž patří například homolovité vápencové útvary. Skalní masivy nesmí chybět na vašich fotkách!

Originální Kuba

Kuba je místem, které stojí za to prozkoumat. I přesto, že vás hned po příletu potěší perfektní hotelový servis, budou na vás čekat pláže jako vystřižené z katalogu, Kuba vám nabízí i aktivní vyžití. Neváhejte se vydat k největšímu vodopádu v národním parku Viňales či prošlápnout boty do pohoří Sierra Maestra s nejvyšším vrcholem a nejdelší řekou. Na své si přijdou též milovníci sladkého, pro něž je přichystaná návštěva vesnice Baracoa s tou nejlepší čokoládou. Poznávací zájezd určitě rádi zakončíte odpočinkem na překrásných plážích. Fanoušci potápění rádi zavítají na souostroví Jardines de la Reina s mořskou rezervací.