Kam na kvalitní garážová vrata?

Garážová vrata je výrobek, který by měl spolehlivě sloužit dlouhou dobu. Klienti si často kupují vrata na celý život, a proto je vhodné zaměřit se na kvalitu kupovaných vrat. Cena by neměla být jediným kritériem výběru. Díky kvalitě je možné dosáhnout dlouhodobé spolehlivosti a funkčnosti. Společnost Univers nabízí kvalitní sekční garážová vrata za velmi přijatelnou cenu. Garážová vrata od Univers jsou vyráběna v České republice.

Kvalitní český produkt

Kvalitní garážová vrata společnosti Univers jsou českým produktem. Výroba probíhá v moderně vybavených halách, které se nachází v Kadani. Součástí výrobní haly jsou automatické pásy a automatická výrobní linka. Na automatických pásech se vyrábí sendvičové panely pro sekční garážová vrata. Automatická výrobní linka slouží k výrobě celých sekčních vrat. Díky těmto technologiím jsou vrata kvalitní a cenově přijatelná.

Garážová vrata na míru

Univers vyrábí a prodává garážová vrata vždy na míru, a tudíž se firma vždy dokáže přizpůsobit potřebám zákazníka. Garážová vrata na míru jsou bez příplatku. V nabídce jsou sekční garážová vrata pro jednogaráže a dvojgaráže, které lze nakonfigurovat v různých designech. Na výběr je drážka, kazeta a moderní hladký povrch. Dále je v nabídce šest základních barev. Další barvy jsou s příplatkem 9%. Při výběru barvy s příplatkem je termín dodání o týden delší. Univers prodává garážová vrata s montáží, a navíc s možností motoru na dálkové ovládání.

Spolehlivost a profesionalita

Univers je naprostým profesionálem v oboru. Firma zaručuje prvotřídní servis, spolehlivost a profesionalitu. Společnost prodá ročně přibližně tisíc kusů vrat, a tudíž je Univers jedním z největších prodejců vrat v České republice. Spolehlivost a profesionalita je zaručena díky dlouholetým zkušenostem firmy. Univers je na trhu už 25 let a vždy zajišťuje kvalitní servis. Při objednávce se zákazníků ujímá specializovaný technik, který odborně poradí a sepíše objednávku na míru.

Sdílet článek