„Ká“ Rozhovory o tom, co vás zajímá

MotivP

Na všech veletrzích, konferencích, přednáškách a dalších velkých akcích se schází mnoho zajímavých lidí. Kromě oficiálních projevů a diskuzních panelů je tam řečeno hodně vět a pozoruhodných myšlenek, které si jistě zaslouží nezapadnout.

Proto vznikají Ká Rozhovory, krátké rozhovory se známými osobnostmi obchodního, podnikatelského i veřejného života, v nichž oslovení odpovídají na otázky, které byste jim možná rádi dali i vy. Přímo od PhDr. Mariána Jelínka si tak například můžete poslechnout, jak ne-motivovat vrcholové sportovce, jako je Jaromír Jágr, kterému byl trenérem, nebo jak tuto metodu “bez motivace” použít pro růst zaměstnanců ve firmě.

Také rozhovory z Equal Pay Day 2016 zaujmou nejen výběrem zpovídaných (Beáta Rajská, Simona Stašová, Chantal Poullain…), ale i jejich zkušenostmi a názory k tématu, jemuž se Equal Pay Day celosvětově věnuje – rovnosti příjmů pro obě pohlaví.

Informace by se měly sdílet zdarma

“Ká” rozhovory jsou myšlenkou realizovanou společností MotivP a najdete je na jejich stránkách. Společnost je významným hráčem v oblasti vzdělávaní, především v HR poradenství. Stojí za ní zkušenosti dvaceti let činnosti v oboru a spolupráce s mnoha velkými i malými korporacemi.

Kromě vlastních akcí, jako jsou například tématické business brunche nebo otevřené či virtuální kurzy, které realizuje pro své klienty i širší veřejnost, se účastní všech českých a slovenských HR konferencí a veletrhů. Záznamy z těchto akcí tvoří základ projektu MotivP TALKS.

Projekt MotivP TALKS vychází z filozofie sdílení informací zdarma. Záznamy z desítek akcí ročně a rozhovory se zajímavými osobnostmi jsou proto na stránkách společnosti volně ke shlédnutí. Každý HR manager či ředitel firmy se tak může například nechat inspirovat příběhy a zkušenostmi našich podnikatelů, zjistit jak se motivují špičkoví sportovci nebo zapracovat na svém osobním růstu.

Sdílet článek