Jižní Morava je ideálním místem pro pořádání rodinné i firemní oslavy

Resturace Pálava

Významná událost, kterou svatba a svatební hostina bezesporu jsou, vyžaduje speciální místo pro svoje konání. Jestliže jste propadli specifickému kouzlu jižní Moravy, pak možná budete hledat právě tam vhodný prostor pro pořádání oslavy. Vaší pozornosti by neměla ujít Ivaň, jež se nalézá v příjemném prostředí nedaleko Pasohlávek a vodní nádrže Nové Mlýny, které slouží k rekreaci.

Pro soukromé i firemní oslavy

V Ivani najdete historickou barokní faru s atmosférou, již ihned propadnete. Rodinnému vinařství Holánek se totiž podařilo v jejích přes 200 let starých prostorách vykouzlit vhodné pro pořádání nejrůznějších oslav – počínaje svatbami a oslavami výročí narození konče. Využít je pochopitelně mohou i firmy. Nespornou výhodou restaurace Pálava je zajištění ubytování, občerstvení i veškerého servisu včetně degustace výborných vín z domácího vinařství. Díky tomu můžete během akce zažít příjemné okamžiky, na něž budete rádi a dlouho vzpomínat. Vinařství Holánek dbá na ekologickou výrobu vína přírodní cestou bez chemického zásahu. Výsledkem jejich práce jsou pak vysokojakostní bílá i červená vína s jedinečnou chutí.

Svatební fotografie z vinohradu

Prostředí vinohradů je také vhodným místem pro pořádání svatebního obřadu nebo pořízení fotografií ze svatby. Romantická atmosféra keřů vinné révy obsypané hrozny vína, sluneční paprsky a modrá obloha se vtiskne do pořízených snímků, které budou hezkou vzpomínkou na tak významný životní okamžik.

Kulturní program s cimbálovkou

Pálava restaurace se nachází v blízkosti Mikulovské vinařské cyklostezky, směřující z Brna do Vídně. Často je proto místem, které si pro svůj odpočinek a načerpání sil do zvládnutí dalších kilometrů trasy vybírá nejeden cyklista. Součástí nabídky barokní fary bývá  také kulturní program s cimbálovkou, která k vínu určitě patří.

Sdílet článek