Jazyková škola vám otevře cestu do celého světa

jazyková škola Praha 2

Cestování patří ke snům mnoha lidí. Navštívíte báječná místa, poznáte zvyky a kulturu cizokrajných zemí, najdete si nové přátele, třeba i zajímavou práci, kterou byste v rodné zemi nemohli dělat. Určitě vám však bude vadit, že se nedokážete domluvit, což se dá snadno napravit. 

Zahraničí vám otevře svou náruč

Není třeba se obávat, že byste se v zahraničí úplně ztratili a připadali si odstrčení od veškerého dění. Mnohdy stačí umět základy některého ze světových jazyků, abyste se dál rozvíjeli přímo v cizí krajině, kde se rozhodnete trávit měsíce či roky svého života. Na webových stránkách https://www.jazykovekurzypraha.cz objevíte nabídku kurzů angličtiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny, kde si vyberete pro vás odpovídající úroveň. Pokud si nejste jistí, v jaké jazykové úrovni se momentálně pohybujete, není nic jednoduššího než si udělat rozřazovací testy. Před samotnou přihláškou provedete krátký zkušební test. Výsledek vám prozradí, z jakých druhů kurzů si můžete vybírat, a to tak, aby kurz odpovídal vašim jazykovým schopnostem. Jde například o úplné začátečníky, pokročilé začátečníky, středně pokročilé až velmi pokročilé. K dispozici jsou také kurzy zaměřené na češtinu pro cizince. 

Jazykové kurzy s certifikátem

Kamarádský styl výuky bude jistě vyhovovat všem, kteří se během učení chtějí cítit spokojeně a uvolněně. Jazyková škola Praha 2 – https://www.jazykovekurzypraha.cz je k dispozici všem, kteří se zajímají nejen o individuální kurzy, ale také o firemní a skupinové. Lze se díky nim připravit na zkoušky. Můžete si dopřát i atraktivní studijní pobyty v zahraničí ve Španělsku, Itálii a na Maltě. Výuka probíhá prezenční formou nebo online. K výhodám patří možnost nahrazení lekce, pokud hodinu nestihnete. Garantují se malé skupinky, takže se každému lektor věnuje velice intenzivně. Za učebnice nemusíte utrácet peníze, lze si je zapůjčit.