Jazyková škola pomáhá při učení se cizím jazykům

Jazyková škola Praha

Možná to znáte z vlastní zkušenosti. Na střední škole jste se sice cizímu jazyku učili, dokonce i maturitu z něho máte. Ale ve svém zaměstnání využíváte jen mateřštinu, zahraniční filmy nejraději sledujete dabované, takže slovíčka se vám postupně ztrácejí z paměti a vaše jazykové dovednosti klesají na minimum. Pokud to tak půjde dále, za chvíli budete na úrovni začátečníků. Jestliže nechcete přijít o nabyté vědomosti, možná byste je měli oprášit v jazykové škole.

Jaký kurz si vybrat?

Mezi výhody většiny jazykových škol patří, že před tím, než si vyberete vhodný kurz, si můžete udělat rozřazovací test. Jím zjistíte, jak na tom se znalostí cizího jazyka vlastně jste, a můžete si vybrat kurz přesně vám na míru. Jazyková škola Praha nabízí vedle skupinových kurzů také individuální výuku buď doma, nebo ve firmě. Což je výhodné zvláště pro zájemce, kteří se lépe soustředí na učení v menším kolektivu, či potřebují šetřit čas tím, že se nebudou muset složitě přesouvat na výuku.

Aby si člověk lépe představil, jak taková hodina cizího jazyka vlastně vypadá, je možné absolvovat ukázkovou lekci zdarma. Jazyková škola nabízí také různé slevy a dárkové poukazy. Takový kurz angličtiny i němčiny může být docela milým dárkem pro některého z vašich blízkých.

Jazykové kurzy v zahraničí

Máte-li pocit, že jazyková škola v tuzemsku vám nemůže dát tolik, co byste se naučili v zahraničí, není problém za hranice vyjet na týdenní jazykový pobyt a plně se ponořit do studia cizího jazyka přímo mezi rodilými mluvčími. Malta, nebo Anglie? Která země vás více zajímá? Výhodou je, že v cizině jste hozeni přímo do vod cizího jazyka a musíte mluvit, i když se vám do toho moc nechce. Jak jinak byste si objednali jídlo v restauraci a nakoupili potraviny v obchodě? Během takového pobytu se naučíte více než za stejně dlouhý kurz v tuzemsku.

Sdílet článek