Japonské Nuru masáže aneb jak dopřát partnerovi relax a erotiku v domácím prostředí

Japonské Nuru masáže

Japonské Nuru masáže si získávají stále větší oblibu i v západním světě. Tradičně je prováděly masérky mužům v lázních za účelem relaxace, uvolnění a navození pocitu pohody. Dnes se stále častěji preferuje jejich erotický náboj. V Čechách narazíte na mnoho salónu, které tento specifický intimní rituál nabízí. Kvalita se značně různí. Vyzkoušet si jejich přínos je možné i v domácím prostředí. Dopřejte si výjimečný partnerský zážitek. Máme pro vás návod, jak na to.

Japonské Nuru masáže jsou mistrovskou formou erotických a antistresových procedur

Tradičně byla tato technika používána v japonských historických lázních. Poskytovaly ji především ženy mužům, výjimečně ženy ženám. Pro masérku je tato forma stimulace těla fyzicky značně náročná a vyžaduje jak hlubokou znalost techniky, tak dokonalou synchronizaci pohybů. Součástí rituálu je práce se sexuální energií, jež měla v prostředí japonských lázní velký, nezastupitelný význam. Řadí se tak po bok další významné japonské relaxační masáži jménem Shiatsu.

Odbourání stresu jako primární cíl

Různé masáže používají k uvolnění specifický přístup. Tato terapie je obecně považována za jednu z nejlepších a nejúčinnějších při snižování psychického stresu. V zemi svého původu, Japonsku, je spíše než za erotickou považována za antistresovou. Má za cíl navodit pocit odpočinku, relaxace, detoxikace a vyplavit z těla stres a napětí.

Sexuální uvolnění bylo až na druhém místě. Samotné masérky byly považovány za výjimečné ženy s rozsáhlými znalostmi o fungování lidského těla jako celku. Podobný význam měly i v tradiční tantrické masáži, která také pracuje s doteky po celém těle klienta a probouzí jeho sexualitu.

Tělo na tělo

Někdy se nazývá „mokrá“ nebo „klouzavá“. Ten, kdo ji provádí, používá jako nástroj celé své tělo. Jedná se o smyslný erotický zážitek, během kterého dochází ke zvýšení tepové frekvence a prokrvení i těch nejcitlivějších oblastí včetně intimních. Provádí se samozřejmě oboustranně bez oblečení.

masáž

Budete potřebovat

· Čas a prostor

· Kluzkou podložku

· Velké množství Nuru gelu nebo oleje

· Místnost s teplotou nad 25°C

5 kroků k dokonalému intimnímu zážitku

Domluvte si s partnerem dopředu čas, kdy se budete proceduře věnovat. Zajistěte, že vás nebude nikdo rušit. Ani děti, tchýně nebo kamarádi. Vypněte po dobu rituálu telefony. Vytvořte si časoprostor pouze pro vás dva a masáž.

1. Uzpůsobení domácí masérny

Připravte si vhodnou podložku, která nebude bránit klouzání. Použít můžete nafukovací lehátko, vinylové prostěradlo, igelit nebo jiný vhodný kluzký materiál, který najdete doma. Budete potřebovat větší misku na rozmíchání gelu, ručníky a župan.

2. Vyladění atmosféry

Příjemné je, pokud můžete vytopit místnost na vysokou teplotu. Je důležité, aby partnerovi nebyla na začátku zima. Ztlumte osvětlení místnosti, zapalte svíčky a exotickou vonnou tyčinku. Vyberte jemnou relaxační hudbu jako podkres pro dokonalou atmosféru.

3. Společná koupel

Prvním krokem bude společná teplá sprcha nebo koupel. Nechte pod vodou zahřát svou i partnerovu pokožku, kterou následně neosušujte. Nechte ji mokrou, dokonale připravenou na „klouzavou“ jízdu.

4. Příprava Nuru gelu

Tento speciální přípravek z Japonska se vyrábí z mořských řas Nori. Jeho výhodou je, že nezanechává stopy na povlečení nebo ručnících. Na začátku je potřeba ho zahřát. Postačí nádobu ponořit na chvilku minut do umyvadla s horkou vodou.

Dejte požadované množství do (ideálně dřevěné) mísy, a pokud vám nevyhovuje konzistence, přidejte trochu teplé vody a promíchejte směs rukou. Vyhněte se přílišnému ředění. Může dojít ke ztrátě elasticity tohoto speciálního přípravku.

3. Masáž

Nechte partnera pohodlně se uložit na připravené podložce. Do dlaní naberte gel nebo olej a naneste ho na své tělo a posléze i na tělo partnera v dostatečném množství. Myslete na to, že kůže o kůži musí opravdu klouzat. Tradiční masérky klouzací po klientovy celým svým tělem. Zepředu i zezadu.

Můžete použít každou část svého těla. Prsty, dlaně, prsa, zadeček, chodidla, bříško, rty. Popusťte uzdu své fantazii a nalaďte se na partnerovo tělo. Začněte jemně a postupně přidávejte na intenzitě.

Cílem celého rituálu není primárně vyvrcholení, ale relaxace. Nuru gel nicméně slouží i jako kvalitní lubrikant, takže pokud chcete erotické hrátky dotáhnout až do konce, nic vám v tom nebrání.

Přiblížili jsme si kořeny Japonské Nuru masážní techniky a podívali se na to, v čem spočívá její přínos. Už víte, co budete potřebovat k tomu, abyste si s partnerem dopřáli jedinečnou intimní chvíli. Díky jednoduchému návodu se z vás, alespoň na chvíli, může stát masér nebo masérka. Podělte se s námi v komentářích, zda se vám představa tohoto smyslného rituálu líbí a jestli uvažujete o jeho domácím či profesionálním vyzkoušení.