Jaké spodní prádlo se k vám hodí podle horoskopu

dámské bavlněné kalhotky

Patříte mezi milovníky horoskopů a rádi se dozvíte, co o vás vypovídá datum narození? Podívejte se na zajímavosti, které vám napoví, jaké spodní prádlo je pro vás ideální, co byste měli nosit a v čem se můžete cítit a hlavně také vypadat ještě lépe.

Beran

Znamení Berana je přímé a na nic si nehraje. Miluje takové spodní prádlo, které je jednoduché a padnoucí. Hlavní je, aby klasické dámské kalhotky pasovaly k podprsence, která může být klidně sportovní. Oblíbenou barvou prádla je černá.

Býk

Toto znamení má vkus a zbožňuje odlišný vzhled spodního prádla. Pokud se jedná o muže Býka, tak rozhodně nepohrdne bavlněnými trenýrkami s geometrickými vzory. Pokud se jedná o ženu, tak mnohdy dokáže spojit i to, co se k sobě zdánlivě nehodí.

Blíženci

Blíženci zbožňují, když mohou zapůsobit a vypadají a cítí se dobře. Na prvním místě je u nich pohodlí, na běžné nošení volí tedy klasické bavlněné spodní prádlo. Například na rande nebo na večerní párty se z nich ovšem stávají svůdníci a nebojí se jít bez prádla nebo s prádlem více experimentovat.

Rak

Rak je citlivým a zranitelným zraněním, které si však také potrpí na pohodlí. Většinou vždy sáhne po klasice, kterými jsou dámské bavlněné kalhotky a u mužů bavlněné trenýrky. Když se Rak potřebuje cítit psychicky dobře, nebojí se ani pastelových a fosforových barev.

Lev

Lev je rád středem pozornosti a nebojí se být jiný. Miluje, když se může ukázat a skvěle mu k tomu slouží luxusní a kvalitní kousky spodního prádla. Nebojí se ani přezdobenosti a překombinování.

Panna

Panna je spíše konzervativní a má ráda, když je spodní prádlo hlavně funkční. Pohodlnost je na prvním místě, a tak ženy často volí bavlněné kalhotky a muži volnější bavlněné trenýrky. Panny se navíc cítí nejlépe, když ukazují co nejméně kůže.

Váhy

Zodpovědná a rozumná povaha Vah dává také přednost pohodlí před zdobností. Většinou však jde s dobou a muži se nebojí ani trenýrek ani boxerek. Ženy sáhnou jak po klasických kalhotkách, tak mají doma i brazilky nebo kalhotky s krajkou.

Štír

Velmi otevřeným a vášnivým znamením je Štír. Nebojí se provokovat a nejlépe se cítí bez spodního prádla. Když už si má na sebe něco vzít, tak to musí být v první řadě sexy a dráždivé. Na pohodlí si potrpí více muži Štíři než ženy. Ty se spíš řídí heslem, že pro parádu něco vytrpí.

Střelec

Romanticky smýšlejícím znamením je Střelec, kterého oblékání a výběr spodního prádla baví. Má rád zajímavé detaily a střihy. V šatníku Střelce najdete jak klasické spodní prádlo, tak poslední výstřelky módy.

Kozoroh

Pro někoho může být Kozoroh někým, kdo si potrpí na luxus. Ve skutečnosti však toto znamení jen ví, co od života chce. A to platí i v oblékání a výběru spodního prádla. Když si na něco zvykne, vybírá si vždy stejně, ať už je to sportovní komplet nebo třeba bavlněné spodní prádlo.

Vodnář

Umělecky, ale i technicky zdatným znamením horoskopu je Vodnář. Nebojí se vystoupit z řady a často patří mezi ty, kteří dokážou stmelit i dva bojující tábory. V prádle sáhne většinou po pohodlí. Nebojí se však barev, přesto všechno miluje nejvíc bílé a tělové spodní prádlo.

Ryby

Rodinu milující znamení Ryby má rádo sexy spodní prádlo stejně jako pohodlné a padnoucí bavlněné kalhotky nebo pánské bavlněné trenýrky. Nebojí se vyzkoušet i něco nového a často volí divoké barvy a vtipné potisky, které vystihují věčně dětskou a hravou duši Ryb.

Našli jste se ve správném znamení, či se těmto charakteristikám vymykáte?

Sdílet článek