Jaké jsou moderní trendy v účesech pro rok 2020? Dlouhé vlasy, vlny i zářivé barvy

kadeřnictví Praha

Mít krásně upravenou hlavu je snem mnoha žen i mužů. Jen málokomu se líbí mít na hlavě vrabčí hnízdo, natož aby si ho vědomě pěstoval. O to hůře se lidé smiřovali s vládními opatřeními v souvislosti s koronavirovou pandemií, která zavřela také kadeřnické salóny. Dnes už je opět vše při starém, a tak nic nebrání tomu se nechat hýčkat v rukách zkušených kadeřnic.

Tmavší odstíny vlasů vedou

Každým rokem se v oblasti vlasového stylingu objevují nové trendy, kterými se řídí i v kadeřnictví Praha. Kdo chce jít s módou i v této oblasti, volí pro letošek spíše tmavé tóny svých vlasů. Nemusí to být hned kaštanová, platinová blondýnka klidně může sáhnout po medovém odstínu a pořád bude stylová. Oblíbenému ombré sice ještě neodzvonilo, ale už ho pomalu a jistě nahrazuje aktuálně populární balayage, jehož cílem je barvit vlasy s co nejpřirozenějším výsledným efektem.

Je pochopitelné, že doma v koupelně tohoto docílíte dost těžko a že je lepší se svěřit do rukou zkušené kadeřnice, která ví jak na to. Ty jsou připravené splnit přání svých zákazníků na profesionální úrovni. Třeba i požadavek na zvlnění dlouhých vlasů. Ty rovné totiž nejsou právě trendy, letos se nosí vlny – přirozené plážové, krepové jako ze 70. let minulého století nebo elegantní objemné. Záleží na tom, co komu sluší.

Na dlouhých vlasech záleží

V posledních letech se nejvíce nosila mikáda nebo krátké sestřihy. Rok 2020 však přeje dlouhým vlasům. Ale i o ty je třeba se dobře starat použitím dobré kosmetiky. Nevlastníte-li dlouhé vlasy, nechte si své vlastní vlasy v kadeřnictví Praha prodloužit. Prostředí kadeřnického salonu je připraveno své zákazníky hýčkat třeba u sklenice chutného drinku nebo šálku dobré černé kávy.

Kromě úpravy dámských vlasů se v saloně zkušené kadeřnice s chutí pustí také do stříhání pánských hlav a tvorby zajímavých účesů. Klidně můžete přijít i se svými dětmi, pro které jsou připravené zvýhodněné ceny. A nebojte se, že vaše dítě v židli neusedí. Ostříhané bude rychle, kvalitně a určitě se u toho nebude nudit. Takže až se váš partner půjde nechat ostříhat, ať s sebou vezme synka. S tátou ho bude stříhání vlasů určitě více bavit. 

S ofinou nebo neonovými vlasy budete in

Přestože nosíte dlouhé vlasy nebo máte krátké, letos je moderní ofina. Měla by být vzdušná, klidně rozdělená pěšinkou na dvě poloviny. Lze ji ovšem učesat i na stranu. Pokud se vám líbí různé spony, můžete použít i je. Fantazii se meze nekladou.

Zdá se vám vaše kaštanová barva vlasů poměrně nudná? Změňte ji za neonovou. Sytě barevné vlasy se opět hřejí na výsluní. Přitáhnout zrak kolemjdoucích lze tak velmi snadno. Ostatně vám rádi poradí v kadeřnictví Praha v obchodním centru Metropole ve Zličíně nebo v pobočce v Jinočanech, kam lze pohodlně dojet metrem trasou B.