Jak si vykouzlit dokonalé gelové nehty doma?

 

I vy byste si měli uvědomit, že právě ruce jsou jednou z prvních věcí, které si na vás druzí všímají. Stačí jedno podání ruky, pohled na neupravené nehty a druhá osoba si u vás udělá nevalné mínění. Chcete-li se takové situaci vyhnout, začněte o nehty pečovat. Ideálním řešením jsou právě gelové nehty, které i doma vytvoříte během několika minut. Jak na to a jaké možnosti se nabízejí?

Proč jsou gelové nehty skvělou volbou?

Nejpádnějším důvodem je, že gelové nehty vypadají krásně a nevyžadují žádnou zvláštní péči. Bohatě postačí, když je čas od času pilníkem upravíte do požadované délky. Další výhodou je jejich pevnost. „Gelovky“ zpevňují nehty, čímž zvyšují jejich odolnost. Zamezíte tak například lámavosti. Vydrží také mnohem déle. Pokud jsou udělány strávně, budou vaše ruce zdobit třeba i celý měsíc.

Gelové nehty v domácích podmínkách

Abyste mohla začít, budete potřebovat základní výbavu. Tu tvoří UV lampa, tipy na nehty různých velikostí, gilotina na úpravu délky tipů, leštička, pilník, gely, štětec na gel a lepidlo. Gelové nehty je možné vytvořit i na nehtech přírodních, což ale vyžaduje více cviku.

TIP: S barvou gelu se nebojte experimentovat. Existují i metalické či fosforové barvy. Dáváte-li přednost decentnosti, volte pastelové UV gely.

Postup:

  1. Nejdříve je nutné přilepit tip a upravit jeho délku. Tu volte podle vaší vůle. Nezapomínejte, že ruce používáte vlastně neustále, délka vás nesmí limitovat ve vašich běžných činnostech.
  2. Naneste podkladový gel a dejte na cca 2 minuty zatvrdit do lampy.
  3. Naneste vrchní gel a opět dejte zatvrdit na stejnou dobu. V této fázi je možné nehty ještě dozdobit pomocí kamínků či jiných ozdob.
  4. Máte hotovo.

Kde pořídit levně?

Doporučujeme internetový obchod nehtyprofi.cz, který funguje od roku 2008 a má výborné recenze na Heuréce. Najdete zde bohatou nabídku včetně výhodných sad pro modelaci nehtů. Pro léto tu připravili speciální nabídku nových barev NEON Uv gelů, cena začíná na 79 Kč.

Sdílet článek