Jak se naučit hrát na kytaru? Zkuste to online!

akordy na kytaru

Vzpomínáte si, jak jste v dětství neradi navštěvovali hodiny hudební výchovy, kde jste byli nuceni učit se hrát na hudební nástroj a teď, když jedete s přáteli kempovat nebo máte doma dlouhou chvíli, byste dali cokoliv za to, abyste uměli hrát na kytaru či housle? Změňte to! Sny se stávají skutečností a doba digitalizace postupuje. Nyní se můžete učit hrát online z pohodlí domova, aniž by musel kamkoliv docházet, a přitom se dozvíte vše potřebné, aby vás hra na kytaru bavila a zároveň byly lekce maximálně efektivní!

Pohodlně se usaďte a vezměte kytaru do rukou

Kytara pro začátečníky i pokročilé v online videích nabízí více než 160 lekcí, jak se naučit hrát na kytaru a vůbec nezáleží, zda vlastníte akustickou či elektrickou kytaru. Lekce na kytaru jsou navrženy tak, aby si každý účastník odnesl co nejvíce a získal kvalitní hudební základ. Obrovským plusem online lekcí je komfort a možnost učit se bez nutnosti kamkoliv docházet. Videa smíte dle potřeby zastavovat a přehrávat, takže se můžete vracet k bodům a učit se akordy na kytaru, které vám zatím dělají potíže. Lekce kytary online jsou navíc výrazně levnější, než dlouhodobé kurzy v kytarových školách. Díky nanastroj.cz se jednoduše naučíte akordy, písničky, techniku hry a pochopíte všechny důležité aspekty svého hudebního nástroje.

Promyšlená videa si oblíbíte

Nesejde na tom, zda jste hotový umělec, začátečník, anebo chcete oprášit svou starou kytaru. Jednoduchá videa vás provedou všemi směry, kde se necítíte úplně bezpečně. Videa o počátcích, tedy nákupu vhodného hudebního přístroje a jeho typu až po videa o technice hry a první písničky můžete mít uložené v počítači. V takovém případě obdržíte flash disk se všemi videi, která postupně projdete lekci po lekci a na konci budete moci konečně vyrazit s přáteli a svou kytarou a u večerního táboráku předvést své nabyté znalosti.

Sdílet článek