Jak jsou vybaveny byty z projektu Byty u parku? Možná budete překvapeni

Prodej bytů Praha 3

Krizová situace na trhu s nemovitostmi naštěstí přiměla developery k demolici nepoužívaných průmyslových budov a areálů, na jejichž místě může vyrůst nová rezidenční oblast. Tím pádem se rozšíří nabídka o nové a dostupné byty, v nichž se budou moci ubytovat především mladé rodiny s dětmi. Na tomto principu ostatně vzniká bytový projekt Byty u parku nacházející se na pražském Žižkově nedaleko Malešické ulice.

Lze si vybavení bytu přizpůsobit?

Prodej bytů Praha 3 v rámci rezidenčního bydlení velmi často umožňuje přizpůsobení domácnosti podle požadavků budoucího vlastníka. Pokud se vám podaří byt rezervovat včas, můžete si pochopitelně přizpůsobit jeho interiérové vybavení. Typicky se jedná o podlahy v obývacím pokoji zvětšeném o kuchyňský kout, dále pak o ložnici a pracovnu. Na výběr máte až z 5 různých dekorů velmi kvalitní dýhované dřevěné třívrstvé lepené podlahy. Tím pádem můžete barvu podlahy sladit se zbytkem interiéru.

Jak vypadá koupelna a WC?

Větší personalizovaná konfigurace nastává u toalety a koupelny. V těchto místnostech lze měnit nejenom barvu obkladů, ale také typy speciálního vybavení. Na podlaze se bude nacházet kvalitní dlažba o rozměrech 60 x 60 centimetrů v matných odstínech. Pochopitelně můžete volit mezi 5 barevnými variantami. Na stěnách koupelny jsou obklady o rozměrech 60 x 30 centimetrů, u nichž opět volíte z 5 různých matných odstínů. Byty na Žižkově si tak upravíte podle svých představ.

moderní byty na Žižkově

Mohu konfigurovat i vchodové dveře?

Změnou může projít nejenom veškeré interiérové vybavení vašeho nového bytu, ale můžete si objednat i úpravu vchodových dveří. Vstupní dveře do bytu disponují bezpečností třídy 3 a speciálním bezpečnostním kováním. Tím pádem jsou moderní byty na Žižkově skvěle zabezpečeny proti vloupání. Na vnitřní straně dveří se navíc může nacházet kterýkoliv z 3 dostupných dekorů. Vnější stranu dveří bohužel nelze individuálně upravit.

Byty na Žižkově jsou projektovány v souladu s přírodou a maximálním ohledem na životní prostředí. Přesto se v nich nachází moderní a velmi kvalitní vybavení, které si můžete upravit podle svých představ.