I vaši příbuzní ocení originální dárky

vánoční dárky

Už máte nakoupené vánoční dárky nebo teprve hledáte inspiraci? Jestli ještě hledáte ty správné, zkuste to letos bez stresu a s trochou nadsázky. Vždyť každého by jistě potěšily například hodinky s vodotryskem.

Vtipné dárečky pro všechny

Internetový obchod Krávoviny.cz je plný vtipných dárků pro muže i pro ženy. Dobré na tom je, že ani nemusíte mít jasnou představu, co komu koupit, stačí jen prohlížet jednotlivé položky a hned vám naskočí, koho by konkrétní předmět potěšil.

Čím nikdy nic nepokazíte, jsou společenské hry, všichni si přece rádi hrajeme. Který tatínek neocení, když pod stromkem najde Karty splněných přání pro tatínka”, balíček karet s přáními, které mu musí jeho blízcí v určitém čase splnit.

Speciální dárky pro dědečky a babičky

Jestli se pro někoho opravdu těžko shánějí dárky, jsou to prarodiče. Obvykle nic nechtějí, nepotřebují, všechno už mají. Nakonec to zachraňujeme papučemi nebo šálou, odvážnější zabalí lahvinku něčeho ostřejšího. Zkuste to letos jinak a sáhněte po něčem originálním, i kdyby to měly být jen ptákoviny.

Každého seniora pobaví hledač klíčů a určitě ocení hůl pro aktivního důchodce. Tato hůlka má zajímavé příslušenství: zvonek na bezpečné předbíhání pomalejších chodců, držák na půllitrovou láhev, aby měl děda vždy volné ruce a roli toaletního papíru sudoku pro případ rychlého nasazení.

I pro babičky najdete originální dárky, například omlazující hodiny nebo polštářek „Všude dobře, u babičky nejlíp“. Sice nad ním zaslzí dojetím, ale věřte, že bude mít velkou radost. Stejně ocení i triko s nápisem „Nejlepší babička na světě”, protože taková ona přece opravdu je.

Vánoce bez stresu

Není nutné přehánět a nakupovat hromady darů za hodně peněz. Potěší i vtipné dárky za snížené ceny. Hlavně když jsou v rodině pohodové vztahy a všichni se rádi scházejí při každé vhodné příležitosti, aby si tu pohodu užívali společně.

Sdílet článek