I po dopravní nehodě máte právo na odškodnění

odškodnění - dopravní nehody

Říká se, že risk je zisk, ale někdy se riskování nemusí vůbec vyplatit. Stačí den, kdy se k vám štěstí otočí zády, abyste se ocitli ve svízelné situaci na silnici. Následně musíte prosit o pomoc lékaře, rodinu, přátele, psychology, ale také ji naleznete v případech odškodnění – dopravní nehody.

Finanční vyrovnání poškozených

Pracovní úraz a jiné druhy poškození pacienta se objevují nečekaně a dovedou člověka pořádně zaskočit. Mnozí ani netuší, že jakmile se objeví tyto potíže, mohou se následně projednávat, aby vše skončilo odpovídajícím finančním vyrovnáním poškozených. V bolestivých případech rychle utíkáte k lékaři. Když trpíte depresemi, jdete k psychologovi, při hladu pospícháte do supermarketu. Co uděláte po dopravní nehodě? Vyhledejte právní zastoupení, jen tak se dočkáte toho, co vám náleží podle platných zákonů. Ano, patří sem i odškodnění po dopravní nehodě, pokud se vám přihodila nějaká zdravotní újma. Finance se získávají od lidí, kteří nehodu způsobili, ale rovněž se částky požadují od určitých pojišťovacích společností. Ne, nepůjde o lehký proces, který by skončil po jednom osobním setkání. Do této situace se musí vložit právníci.

Odškodné ve vaší kapse

Profesionálové, zabývající se touto tématikou, se vynasnaží získat pro vás spravedlivou částku. Odbornou pomoc pro vymáhání naleznete na: https://www.1zdravotni.cz/cs/sluzby/dopravni-nehody/, kde se podobným službám věnují už od roku 2013. Mají za sebou již mnoho úspěšně skončených případů. Bude se vás vůbec týkat odškodné? Ano, jestliže jste se zranili a chyba vznikla jiným řidičem. Kontaktování učiníte snadno emailem, telefonicky nebo vyplněním online webového formuláře. Po obdržení vašich požadavků se detailně projedná další postup. Určitě si připravte podklady spojené s dopravní nehodou a správním nebo trestním řízením. Nevynechte ani průběh jednání s pojišťovnami a s viníkem.

Sdílet článek