Hubnutí s oblíbenými dietami

cambridge dieta

Jak shodit přebytečné kilogramy bez zbytečného trápení? To je skutečně tvrdý oříšek, který se podaří rozlousknout jen pevnou vůlí, pravidelným cvičením, zdravou stravou, ale především pozitivním myšlením, že se to jednou podaří!

Změny vás nabijí energií

Jen si představte, že změníte svůj dosavadní životní styl. Do života přidáte více pohybu na čerstvém vzduchu a začnete vařit zdravé recepty. Myslíte, že tělo bude stále unavené a mysl otrávená z každého ranního rozbřesku? Určitě vás potěší se vymanit ze zaběhlého stereotypu a více naslouchat radám pro lepší život. Pochopitelně to chce najít to, co vám bude vyhovovat, ne pouze na omezenou dobu. Jak začít? Zkuste ověřené diety, které vás rychleji zbaví nadváhy a potom si své kilogramy začnete hlídat přísněji. Keto dieta se zakládá na sníženém příjmu sacharidů v dávce pod 25 gramů za jeden den. Tělu začne chybět energie z cukrů, začne si ji brát z tukových zásob. Jde o velice rychlé spalování tuků, kdy nesmíte porušit zákaz příjmu sacharidových potravin. Na druhou stranu si dopřáváte bílkoviny a tuky takřka bez omezení.

Rychlá redukce váhy

Jestli si dokážete dlouhodobě odepřít mnoho druhů potravin, pak pro vás bude ideální Dukanova dieta. Její postup zaručuje skutečně rychlé hubnutí a viditelné výsledky. Celkově projdete čtyřmi fázemi, ani jedna z nich nebude lehká a obrňte se trpělivostí. První útočná fáze se odvíjí podle toho, kolik kilogramů toužíte shodit. V tyto dny jíte jen čisté bílkoviny v podobě masa a pijete minimálně dva litry vody za den. Cambridge dieta se zaměřuje na stravu v daném složení a na dostatek pohybu. Tělu nic nechybí, zajistíte mu dostatečný přísun vitamínů, minerálů a stopových prvků. Tento způsob diety nenapomáhá nepříjemnému jo-jo efektu. Ideální váhu získáte pomocí ubývání tělesného tuku, protože se zaměříte na nízkokalorické potraviny.