Hubnutí příjemnou cestou? Doplňte dřinu zábaly

Body wraps

Hubnutí je věčné téma, které již popsaly tisíce knih, časopisů, odborníků i fitness center. Toužíte po štíhlé postavě, nedaří se vám zbavit celulitidy po porodu a vaše časové možnosti jsou jednoduše osekané? Zkuste se začít věnovat více sobě a naslouchat své tělo. Zapomeňte na zázračné hubnoucí pilulky, nespoléhejte se pouze na svou genetiku a doplňte rovnici o vyváženém a pravidelném stravování a pohybu příjemným doplňkem – tělovým zábalem.

Trend nejen pro hollywoodské hvězdy

Body wraps slaví úspěch v České republice, pochází přitom z USA, kde si jej dopřávají snad všechny hvězdy plátna. Jak anglický název napovídá, jedná se o speciální tělové zábaly, jež mají vynikající účinky na stav pokožky i zeštíhlení. Metoda wrapování je navíc bezbolestná a během příjemné relaxace se zbavíte problémů, s nimiž se dlouhodobě trápíte. Například body wraps slim garantuje viditelné účinky již po prvním zábalu. Problémové partie jsou zpravidla změřeny před zábalem a následně po něm. Zbavíte se otoků, pocitu těžkých nohou i celulitidy. Pokud k zábalům přidáte i pohyb a pravidelný jídelníček, můžete se těšit z rychlého a přitom zdravého úbytku kilogramů. Rad jak zhubnout najdete na internetu nepřeberné množství, ovšem jak na pomerančovou kůži? Na celulitidu skvěle funguje také body fit wrap.

Certifikovaná značka s promyšlenou kosmetikou

Známá značka sází na vysoce kvalitní složení a účinné látky s ověřenými výsledky. Využívá například  tělových peelingů s kofeinem pro zbavení se odumřelé pokožky a projasnění stavu kůže. O hydrataci a pružnost se postarají masážní oleje včetně pomůcek pro prokrvení pokožky. I tak se dá efektivně bojovat s nevzhlednými ďolíčky. A nemyslete si, netrápí pouze ženy s kily navíc. Zmírnění projevů celulitidy docílíte pravidelným pitným režimem a věnováním času svému tělu, třeba večer u televize nebo klidně ve sprše.

Sdílet článek