Hrajete kulečník? A víte, co je to snooker?

NERO TRADE

Kulečník dříve patřil mezi typické chlapské hospodské hry. Dnes si kvalitní hru na různých amatérských i profesionálních úrovních vychutnávají nejen muži. Na kulečníkovém stole se ovšem nehraje pouze jedna hra. Najdete jich celou řadu a rozhodně se vyplatí prostudovat si pravidla, abyste hráli nejen správně, ale také vyhrávali. Ať už s kulečníkem teprve začínáte a nevíte, jak jej hrát, nebo se chcete dostat na špičkovou úroveň, věřte, že vše je především o praxi, vytrvalosti a soustředěnosti.

Jak se hraje kulečník ve světě

Jednou z kulečníkových her je snooker. Tato hra je velmi populární na Dálném východě. Hraje se na stole o speciálních rozměrech a s patnácti červenými a žlutou, zelenou, hnědou, modrou, růžovou, černou a bílou koulí, do níž hráč hraje tágem.

Někdy se kulečníková hra označuje jako billiard, což je odvozeno z anglického či francouzského slova. V těchto zemích patřila hra s koulemi na stole potaženým zeleným plátnem mezi hry vysoce ceněné.

Mnozí kulečník označují jako hru „pool“ s vlastními pravidly, slangovými názvy a  dalšími zkratkami. Další moderní hrou je takzvaný karambol. Hraje se na speciálních malých stolech bez děr.

Kdo chce v kulečníku uspět, musí se vybavit odpovídajícím tágem a koulemi pro perfektní hru. Obraťte se na profesionály nabízející prémiové vybavení pro hry různého charakteru. Nejen kulečníkové stoly a šroubovací tága vám nabízí například NERO TRADE.

Vše z pohodlí domova

Stane-li se kulečníková hra vaší srdcovou záležitostí, zasloužíte si trénovat své dovednosti vhodným vybavením. To pořídíte z pohodlí vašeho domova online díky široké nabídce luxusního vybavení od předních výrobců. Vsaďte na kvalitní kulečníkové stoly upravené pro pool, snooker i karambol, a stejně tak příslušenství zahrnující nejen všechny typy a barvy koulí, ale též tága, šroubovací tága či křídy a čepičky i podpěry na tágo a trojúhelníky na koule.