HRAJE CELÁ PRAHA

únikovky v Praze

Únikové hry, kdo by je dnes neznal. Za těch několik let, co jsou na scéně, se staly fenoménem. Celý nápad pochází z Japonska, kde se dnes staví dokonce obrovská centra, ve kterých se nenakupuje, ale pouze hraje. Bylo jisté, že obliba těchto her nezůstane jen za hranicemi Japonska. Tato zábava zanedlouho chytla lidi napříč celým světem a řada mladých lidí i rodin chtěla únikem a hledáním klíče od tajemství trávit svůj volný čas.

Únikovky  dnes najdete v každé metropoli a větším městě. U nás jsou legendární únikovky v Praze.  Vybrat si zde můžete z nepřeberného množství her s fascinujícími příběhy. Úniková hra Praha, to je dnes opravdu pojem i ve světě.

Venkovní úniková hra

Stejně jako ostatní, také na stránkách https://www.hunter.games/ nabízejí únikovky Praha nejčastěji klasický model. Dostat se ze zamknuté místnosti formou rozklíčování spletence hádanek, hledání nápověd a odemknutí dveří. Relativní novinkou je ale venkovní úniková hra. V centru historické Prahy – jen si to představte, je pro vás připravena hra Kletba Vyšehradu. Díky kostýmům a celému scénáři hry se najednou ocitáte ve zcela jiné době a čelíte reálným nebo sci-fi situacím v reálných exteriérech. Hry tak dávají známým místům nový rozměr.

Mobil jako pomocník

Chtělo by se říci, mobil nechte doma, jdete si přece hrát. V těchto případech je ale mobil užitečná pomůcka. Venkovní únikovky typu Asasin jsou propojené s aplikací, která vám napovídá a směřuje každý váš krok. Je to jednoduché – stačí si ji stáhnout a máte vše, co potřebujete vědět.

Účinek únikových her

Únikové hry mají významný benefit, a sice že dodávají sebevědomí jednotlivcům a pojí kolektivy. Ať už hrajete sami, abyste zjistili a možná překvapili sami sebe, jak schopní jste, nebo se do únikovky pustíte s kolegy z práce, popřípadě s kamarády. Společné řešení problémů vás nejen stmelí, ale také se u něj velmi dobře pobavíte. Zahrajte si oblíbené hry a dostaňte se na žebříček těch nejlepších!

Sdílet článek