Hotel Ostrava: Do krajského města za prací i zábavou

restaurace Ostrava

Ostravu lze považovat za moderní průmyslové město. Když se vysloví její název, vesměs každému se vybaví těžební věže a horníci, kteří k ní neodmyslitelně vždy patřili. Město se vyznačuje neopakovatelnou atmosférou, pro niž ji její starousedlíci mají tolik rádi. Co všechno umí Ostrava nabídnout?

Ostrava také jako centrum společenského života

Historie krajského města Moravskoslezského kraje sahá až do 13. století, kdy vznikly obce Slezská Ostrava a Moravská Ostrava, které odděluje řeka Ostravice. Bohaté ložisko černého uhlí zde bylo objeveno již v 18. století, což předznamenalo i výraznou proměnu města z původně malé obce na průmyslové středisko oblasti. Dnes je třetím největším městem v České republice a důležitým centrem s bohatým společenským a kulturním životem. Kdo by neznal vyhlášenou Stodolní ulici, na níž se nacházejí bary a restaurace Ostrava nebo, ostravský hudební festival Colours of Ostrava.

Nekuřácké pokoje s Wi-Fi

Krajské město bývá také častým hostitelem nejrůznějších kongresů, sympozií nebo firemních akcí. Jejich účastníci využívají možnost ubytování nedaleko centra Ostravy. Luxusní hotel Ostrava nabízí odpočinek v příjemném prostředí Slezské Ostravy. Jeho hotelové pokoje jsou nekuřácké s dostatečným komfortem v podobě Wi-Fi zdarma, trezoru s číselným kódem, telefonem s přímou volbou, minibarem, LED televizí se satelitním příjmem. Pokoje kromě firemních pracovníků mohou využívat i rodiny s malými dětmi, protože v případě potřeby je k dispozici i dětská postýlka a také luxusní restaurace Ostrava.

Příjemné služby navíc

Kdo využije možnost on-line objednávky ubytování prostřednictvím webových stránek, pro toho má hotel Ostrava připravenou nejlepší cenovou nabídku včetně bonusu ve formě 0,75 litru balené vody na pokoj. V ceně pobytu je také snídaně formou teplého a studeného bufetu a bezplatné parkování před hotelem. Dále mohou hoteloví hosté využívat bowling, infra saunu, vířivku, posilovnu a hřiště.