Hledáte prostory nenáročné na rozměr? Obytný kontejner může být řešením

pronájem stavební buňky

Obytné kontejnery a stavební buňky ve všech svých podobách jsou dnes považovány za opravdový trend při řešení provizorních prostor, ale nezřídka také bydlení. Důvodem je určitě relativně nízká pořizovací cena a snadná dostupnost pronájmu takovýchto prostor. Navíc, využití kontejnerů je velmi ekologické.

Krátká doba výstavby

Vedle ceny je velkým benefitem obytných buněk a kontejnerů minimální čas na jejich výstavbu. Jsou určeny ke stavbám, které potřebujete rychle. I když zvolíte alternativu pronájmu, vše funguje prakticky na zavolání. Zatímco prostory k bydlení se většinou řeší koupí buňky, v případě kancelářských prostor a stejně tak staveb se nabízí pronájem stavební buňky. V obou variantách firma buňku přiveze i umístí.

Úžasná variabilita

Velmi dobrou vlastností buněk i kontejnerů je jejich variabilita. Díky svým malým rozměrům a mobilitě je můžete i nápaditě kombinovat a spojovat. Taková buňka tedy nemusí být jen velkou „krabicí“ na zahradě. V případě, že se rozhodnete pro kontejnerový dům určený k trvalému bydlení, si s jedním kontejnerem pravděpodobně nevystačíte. Ovšem kombinace obytného kontejneru a buňky dokáže zázraky. Dají se třeba ustavit do tvaru L i U, čímž vznikne malebný prostor i pro terásku i venkovní posezení. Vzácností není ani ustavování buněk a kontejnerů na sebe – architektonické fantazii se meze prakticky nekladou. Stavební buňka je jednoduše variabilní!

Jak si buňku nebo kontejner zmodernizovat?

Pokud máte to štěstí a jste majitelem buňky popřípadě kontejneru, otvírají se před vámi úžasné designerské možnosti. Plechový vzhled můžete proměnit v luxusní a útulný bungalov. Stačí stěny obložit dřevem či jiným materiálem – variant je bezpočet. Protože jde do kontejnerů vyřezat otvory pro francouzská okna, můžete je velmi snadno prosvětlit i modernizovat současně.