Grafické studio Praha

Gradesi, to je grafické studio sídlící v hlavním městě České republiky. Náplní jeho činnosti je tvorba firemního brandu. Tuto práci odvádí tým profesionálních designérů, pro něž je práce skutečnou zábavou a každá nová zakázka další výzvou, jak posunout schopnosti a zkušenosti zase o kus dál. Grafické studio Praha věří, že identita je pro každou firmu nepostradatelnou součástí úspěchu. Cílem studia je tedy spojit nápad, myšlenku a přání každého jednotlivého klienta s odbornými znalostmi, zkušenostmi a vášní pro práci designérů Gradesi. Skloubením těchto aspektů nemůže vzniknout nic jiného než neotřelé firemní logo a identita, která se vtiskne do podvědomí každého zákazníka.

Aby si vás zákazníci zapamatovali

Corporate identity nebo-li firemní identita je důležitou součástí každé společnosti. Právě ona se totiž velkým dílem zasluhuje o budování pevného postavení mezi nelítostnou konkurencí na trhu. V dnešním světě jednadvacátého století, kdy je na trhu nespočet firem, je velice důležité mít zvučné jméno a jasná firemní identita vás učiní nepřehlédnutelnými a snadno zapamatovatelnými. Protože jen k dobře známé firmě se zákazníci budou rádi vracet. Svěřte svou firmu do rukou grafického studia Gradesi, které spolu s vámi vybuduje nepřehlédnutelnou image společnosti.

Důležité je i logo společnosti

Každé společnosti, která to myslí se svou činností vážně, nesmí chybět výrazné logo. Logo, které by jí reprezentovalo a zároveň se vtisklo do paměti zákazníků hned při prvním kontaktu s ním. Pro grafické studio Gradesi je tvorba firemního loga výzvou. Nepodceňujte nejdůležitější prvek firemní propagace a svěřte jeho tvorbu profesionálům. Profesionální designéři znají tajemství dobrého loga a samozřejmě se o něj s vámi podělí. Oštítujte i vy svou společnost nepřehlédnutelným firemním logem.