Gorsenia je podprsenka, která rozumí ženám

Podprsenka – nosit, či nenosit? Tuto řečnickou otázku si může položit pouze malé procento žen. Pro mnohé z nás, zejména pokud máme plnější dekolt, je totiž nutností. Vždyť podprsenka původně i vznikla jako opora pro bujnější poprsí. Dnes je pro ženy s velkými prsy naprosto nezbytnou. Aby však plnila svůj účel, musí skvěle sednout. Značka, která myslí i na velká prsa, je Gorsenia.

Podprsenky dnes umí věci dříve nevídané

Plochou hruď nafouknou díky push-up efektu na tu záviděníhodnou. Pokud se vám naopak nelíbí vaše velká prsa, umí je opticky zmenšit. Jedna podprsenka se díky variabilitě ramének umí přizpůsobit jakkoliv velkým prsům. A samozřejmě ta dobře padnoucí velká prsa doslova odlehčí. Problémem je si podprsenku správně vybrat. Pravdou je, že některé značky prostě sednou obecně lépe. Nejsou to jen líbivé kousky šatníku. Jde o skutečné partnerky pro ženy a jejich prsa. Takovou značkou je i Gorsenia. Ta umí standardně obléct prsa od velikosti košíčků A až po K, tedy od naměřené hodnoty přes prsa 71–78 cm až po 145–147 cm. Hodnota podprsenek Gorsenia pod prsy může být od 67–72 cm až po 110–120 cm. U některých modelů narazíte dokonce na výjimečnou velikost košíčků M.

Krásná prsa pro každou ženu

Podprsenky Gorsenia jsou pro všechny ženy. Přesto jsou však synonymem pro perfektně padnoucí podprsenku zejména u žen s bujnějším poprsím. To proto, že právě tyto ženy mnohdy léta hledají svoji značku podprsenky, či konkrétní podprsenku, která jim perfektně sedne, je slušivou, ale současně za normální cenu. Pokud jde o střihy, nechybí žádný z oblíbených moderních střihů: push-up, balkonetka ani bardotka, podprsenky mohou být vyztužené, polovyztužené, bez výztuže i nadstandardně měkké. Sortiment podprsenek doplňují kalhotky, brazilky i tanga, podvazky, též noční košilky a korzety. Značka si zakládá na kvalitních materiálech. Kralují jim jemné krajky, tyly i výšivky.

Jak si vybrat podprsenku, když máme bujnější poprsí?

V první řadě perfektně měřte objem pod prsy i přes prsa. Měří se přesně, bez přidané vůle. Ne však příliš těsně.

Bojíte se, že se vám bude po obvodu podprsenka zařezávat do těla, a tak volíte větší? Chybujete! Podprsenky jsou z pružných materiálů a tělu se přizpůsobí. Pokud vám bude podprsenka velkou pod prsy, zcela ztratí svoji podpůrnou funkci a bude pouze zdrojem odřenin. Díky správné podpoře obvodového pásu přitom podprsenka umí naše prsa odlehčit až o 80 %. Což je až neuvěřitelné odlehčení pro záda žen s bujnějším poprsím.

Nastavovací ramínka musí být samozřejmostí. Ideální nabízí podprsenka K441 Luisse (od Gorsenia). U té je šířka ramínek vždy uzpůsobena konkrétní velikosti podprsenky.

Zaměřte se na detaily. Třeba svislé výztuhy po stranách obvodového pásu u podprsenky K441 Luisse zabraňují jeho přetáčení a vyhrnování.

TIP: Podprsenky Gorsenia, včetně oblíbeného modelu K441 Luisse, nabízí e-shop Lanote.cz.