Goodgame Empire vás přenese do středověku

Goodgame Empire

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo být králem či královnou? Dokázali byste své poddané udržet šťastné, řešit každodenní nepokoje, dobývat území svých sousedů a upevňovat své jméno? Všechno tohle můžete zažít v prohlížečové hře Goodgame Empire.

Goodgame Empire je dílem německého vývojářského studia Goodgame Studios. Studio sídlí v Hamburku a možná jste slyšeli i o jeho ostatních hrách Empire: Four Kingdoms a Shadow Kings. Hry jsou vydané také v podobě aplikací na mobilní telefony Android a iOS. To stejné platí pro Goodgame Empire, avšak nemusíte si nic instalovat. Velmi pohodlně si zahrajete Gooodgame Empire přes celou obrazovkuv prohlížeči.

Stavte domy a zachraňte princeznu

Jak hra probíhá? Začnete jednoduše. Postavíte nějaké farmy a kamenolomy, abyste začali vydělávat. Lidem musíte postavit obydlí. Když oficiálně registrujete svůj účet, získáte 300 rubínů, za něž můžete stavět a modernizovat své království. Kvůli zisku financí je vhodné zvést vybírání daní od vašich občanů.

Jak se město rozrůstá, potřebujete ho chránit, postavte kasárny a trénujte vojáky. Můžete začít i sami útočit na okolní hrady. Budete-li se cítit sami příliš zranitelní, staňte se součástí aliance, vytvářejte přátelství.

Pokuste se o záchranu princezny, ať nemusíte vládnout v osamění, ovšem pozor – princezna je náročná, a abyste naplnili její životní standardy, nejspíš budete muset trochu rekonstruovat váš hrad.

Hru lze udělat snadnější

Goodgame Empire je prohlížečová hra dostupná zcela zdarma, v průběhu hry si ovšem můžete za reálné peníze dokoupit rubíny, které vám velmi usnadní hraní a zároveň významně urychlí průběh hry. Vývojáři vytvářením hry strávili spoustu času, takže je logické, že tento čas chtějí nějak zaplatit. Hra se nicméně dá hrát i bez placení, jen bude daleko složitější. Troufnete si na ni?