Gastro zařízení – výzva pro profesionální i začínající kuchaře

Gastro zařízení

Je vaším profesním snem vařit ve špičkové restauraci a nabízet hostům chutné a moderní gastronomické zážitky? Nebo byste raději vlastnili malou zapadlou hospůdku s vyhlášenou kuchyní, kam se rádi vrací stálí hosté i nové tváře? Obojí je splnitelné a dostupné pro profesionální kuchaře i začínající kuchtíky! Všichni kuchaři totiž chtějí dosáhnout uznání a spokojených zákazníků, ale ani ten nejlepší kuchař nedokáže pokrmy připravovat bez vhodného vybavení.

Zánovní vybavení z bazaru

Gastro bazar je atraktivní svou cenou i širokým výběrem vybavení pro kuchyně a také neustále novými přírůstky pro odkup. Veškerá bazarová nabídka je prověřená, plně funkční a odpovídá popisu. Zboží je uskladněno na suchém a čistém místě tak, abyste mohli po převozu zánovního mrazáku, digestoře či sporáku začít okamžitě vařit! Gastro vybavení ale zahrnuje i další sortiment a zboží, který zpříjemní přípravy v kuchyni i dodá vaší restauraci vkus. Víte, po čem se poohlédnout a co vám rozhodně nesmí zejména v letní sezóně chybět?

Výrobník ledové tříště najde uplatnění v parných letních dnech pro přípravu ovocných šťáv, koktejlů a mražených káv. Nenáročná obsluha i provoz a čištění zaručuje, že jej budete dlouhodobě používat a těšit malé i velké milovníky sladkých, ledových nápojů. Záleží pouze na vás, jaké příchutě namícháte, zda zvolíte sladké sirupy či ovocnou dřeň. Ledová tříšť patří neodmyslitelně k létu a nesmí chybět na žádné pouti, oslavě, u stánku v zoo i venkovské hospodě. Pro chlazení zásob masa, zeleniny i příloh investujte a pořiďte si chladící vitríny v luxusním provedení a nadčasovém designu, s nímž okamžitě dodáte své kuchyni profesionální vzhled.

Pro běžný provoz i milovníky pizzy

Základem každé kuchyně je dostatečný počet vařičů a plotýnek. Indukční vařič splňuje náročné požadavky kuchařů a navíc šetří energii. V kuchyni se též neobejdete bez fritézy pro rychlé smažení obalovaného masa i příloh. Tyto modelové řady fritéz jsou vzhledově i provedením vzdálené fritézám pro domácí použití a disponují mnoha šikovnými funkcemi. Zvažujete-li rozšířit nabídku jídel, vsaďte na oblíbenou italskou pochoutku a staňte se mistrem pizzařem! Pec na pizzu bude sice nákladnější investicí, zaručeně vám ale přitáhne nové zákazníky a rozšíří jídelní lístek o další lahůdky.

Sdílet článek