Gabionové ploty jsou stále velkým hitem

Gabiony levně

Plot patří ke každému domu, a pokud právě zvažujete jeho renovaci nebo teprve postavení, pečlivě se rozmyslete, do jakého stylu budete investovat. Velmi populární jsou samozřejmě dřevěné ploty, jež postupně nahrazují plastové varianty odolávající povětrnostním podmínkám bez potřeby další péče a nátěrů. Toužíte-li ale po něčem skutečně originálním, což podtrhne jedinečnost vašeho domu, nabízí se gabionové ploty. Kameninové zdi i stěny mohou být orientovány do různých barev, výsledkem je vždy zaručená nádhera.

Vsaďte na zkušené odborníky s profesionálním přístupem

Gabiony levně nabízí celá řada firem, soustřeďte se ale na ověřenou a zajetou společnost s letitou praxí. Díky profesionálnímu přístupu a certifikátu firemní kvality má za sebou prověřená firma stovky realizací gabionů, jež byly prováděny po celé České republice. Kromě toho za jejich výslednou prací stojí nejen reálné ploty a zídky z kamení, ale též portfolio spokojených zákazníků. Už do 24 hodin od poptávky obdržíte cenovou nabídku a následně také vypracování projektu na gabiony. Využít lze též poradenství v oblasti stavebních prací, návrhů a realizací zahrad, zemních prací a staveb plotů či branek. Gabionové ploty patří mezi vkusné a vysoce elegantní stavby, hodí se jako opěrné zdi i pro zpevnění svahu, popřípadě jako doplněk ke kameninovým obkladům. Přírodní plot lze kombinovat s dalšími materiály a docílit tak originální podoby plotu, jež vám vydrží po generace!

Moderní obklady

Kromě stále žádaných gabionových plotů jsou hojně poptávány gabionové stěny i obklady. Ty mohou zdobit dům či oddělovat pozemek. Velkou výhodou je využití gabionových stěn a zídek pro vytvoření originální zahrady a při svažitosti pozemku. Kameny si volíte podle toho, jaké frakci a barevnosti dáváte přednost. Naplnit lze sítě a koše prakticky jakýmikoliv kameny. Výslednou podobu můžete tedy rapidně ovlivnit, stejně tak se svěřit do rukou skutečných profesionálů a nechat vyrůst nový plot pomocí strojního nakladače. Pro precizní práce se nabízí ruční plnění, neboť kameny mají mimo jiné i okrasnou funkci.

Sdílet článek