Florbalové dresy v jakékoliv barevné kombinaci

florbalové dresy

Podpořit týmového ducha v družstvu bezesporu pomáhají také kvalitní dresy na florbal. Jejich hlavní výhodou je materiál, ze kterého jsou ušité, a pak design, jenž je zajímavě barevně vyřešený. Díky tomu může každý tým vypadat jinak. Digitální technologie potisku dresů umožňuje neomezené možnosti designu dle požadavků konkrétního klubu.

Konfigurátor vám pomůže navrhnout florbalový dres na míru

Aby se hráč v dresu dobře cítil, musí být jeho oblečení funkční a pohodlné. Z funkčního hlediska se při výrobě dresu dbá hlavně na to, aby použitý materiál uměl dobře odvádět pot. Kromě toho florbalové dresy musejí být pohodlné a umožňovat pohyb florbalisty. Na internetových stránkách DDSport.cz najdete celou řadu dresů na florbal. Díky konfigurátoru si dokonce můžete navrhnout vlastní dres. Cesta k němu je poměrně jednoduchá, stačí zadat několik parametrů.

Pokud si na to netroufáte, nebo raději objednáváte zboží prostřednictvím emailu, pak stačí firmě poslat několik informací o vaší objednávce. V ní si zvolíte typ dresu, střihu a materiálu. Dále si vyberete typ čísel a límce a jejich barvy. Důležitým údajem jsou také jednotlivé velikosti a počty kusů. V neposlední řadě se objednávka neobejde bez vašich kontaktních údajů termínu, do kdy by měla být vypracovaná.

Široká střihová variabilita

Nároky na kvalitu a střih sportovního oblečení neustále stoupají. Dresy jsou vyráběné pomocí potisku sublimační technologií, jež umožňuje zvolit jakékoliv barevné kombinace. Týmové oblečení na florbal od DDSportu je určené nejen pro český, ale také zahraniční trh. Zájemce může vybírat z několika variant střihových provedení, jejichž náhledy jsou uvedené na webových stránkách DDSport.cz včetně ceny za jejich provedení. Díky tomu si lze snadno a rychle udělat představu o konečné ceně jednotlivých dresů.