Erotické masáže, které můžete vyzkoušet i vy

Tantrická masáž

Erotické masáže se za poslední roky staly trendem. Masážní salony navštěvuje stále více mužů i žen. Pravá erotická masáž vám přinese uvolnění, pomůže vás zbavit se stresu, zrelaxovat a povzbudit libido. Z jakých masáží si tedy můžete vybírat?

Tantrická masáž

O tantrické masáži jste už pravděpodobně slyšeli. Tantra vznikla v Indii před více než tisíci lety a dnes se její sexuální techniky používají všude ve světě.

Tantrická masáž v sobě nenese jen otázku sexu, právě naopak, staví na duchovnu. Nejde tedy o klasickou erotickou masáž, nabízí vám erotickou zkušenost na zcela jiné úrovni. Tantrická masáž vám pomůže uvolnit zablokovanou energii a působí také příznivě v boji proti poruchám s erekcí či předčasnou ejakulací.

Nuru masáž

S tímto druhem masáže přišli Japonci. Není tak známá jako tantrická, je však stejně smyslná. Pomáhá při stresu. Masérka používá speciální gel, který má příznivé účinky na pokožku – hydratuje ji a zpevňuje.

Mýdlová masáž

Typ nuru masáže, který se od klasické masáže liší tím, že masérka nepoužívá speciální gel, ale mýdlovou vodu s olejem. Pěna s příjemnou vůní ve vás vyvolá dokonalý pocit uvolnění. I tato masáž většinou končí vyvrcholením.

Intimní masáž

Orgasmická masáž z rukou krásných masérek pomáhá při regeneraci libida, stresu a uvolnění. Klasická erotická masáž se více soustředí na celé tělo, zatímco intimní masáž se věnuje zejména intimním partiím a erotogenním zónám. Vše k vašemu dokonalému požitku. Masáž prokrví různé části vašeho těla, zvýší jejich citlivost, a vy se tak dopracujete k vyvrcholení.

Vyberte si masáž, která vám vyhovuje. Chcete více erotický nebo duchovní zážitek? Masážní studio v Praze vám nabízí zážitky všeho druhu. Zavítat můžete i na masáž pro páry, a připravit tak své partnerce malé vzrušující překvapení. Vychutnáte si intimitu společné erotické masáže se vším, co k tomu patří.

Sdílet článek