Elektrické žaluzie a rolety – další krok k zabezpečení vašeho bydlení!

Myslíte, že už jste pro zabezpečení vaší domácnosti udělali maximum? Máme pro vás zajímavý tip. K zabezpečení domu a bytu mohou přispět i elektrické žaluzie a rolety!

Elektrické žaluzie a rolety založené na PowerView® motorizaci netvoří jen esteticky harmonický prvek, ale i inteligentní vychytávku. Pomocí speciální aplikace máte okenní stínění zcela pod kontrolou. Pomocí dálkového ovladače či aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu můžete nastavit otevírání, zavírání i jemné nastavení žaluzií.

Elektrické žaluzie a rolety ochrání váš domov, i když jste na dovolené

Když odjíždíte na dvoutýdenní dovolenou, většinou řešíte, zda by vám sousedi nebo známí sem tam nevybrali schránku, nenaplnili popelnici nebo nezalili kytky – zkrátka dělali vše proto, aby to vypadalo, že doma někdo je. S aplikací PowerView® můžete i z cest řídit elektrické žaluzie a rolety na dálku.

Inteligentní stínění oken se řídí podle počasí

Také můžete nechat svůj dům a okenní stínění žít „vlastním životem“. Aplikaci nechte, aby vyladila stínění oken dle platných časů východu a západu slunce a aktuálních dat o počasí, které reálně stahuje z internetu, a máte vystaráno!

Jde to i bez kabelu!

Elektrické žaluzie vás nemusí děsit ani z hlediska nutnosti stavebních úprav. Všechna zařízení PowerView® lze dodat rovněž s pohonem na baterie, takže není třeba kabelového propojení elektrikářem. Žádné kabely nebudou narušovat vyladěnou estetiku vašeho interiéru. Podle individuálního použití mají baterie životnost minimálně 12 měsíců! Takže o chytré stínění oken je postaráno!

Inteligentní stínění oken = nový standard moderního bydlení

Zatímco ještě před lety byly standardem hliníkové žaluzie, dnes jsou stále populárnější právě elektrické žaluzie a rolety, které vám pomohou poznat novou úroveň komfortu i bezpečí! Pokud chcete, aby vaše bydlení bylo moderní a design šel ruku v ruce s funčností, je inteligentní stínění oken vaším novým standardem!