Elegantně zařízené koupelny

koupelna

Jistě vám není moc do smíchu, když si představíte celkové finanční vydání za novou či rekonstruovanou koupelnu. Najde se však spoustu řešení, jak vše zvládnout levně, navíc v okouzlujícím stylu. 

Koupelna se vším potřebným

Začněte výběrem dlažeb a obkladů, abyste je mohli dobře sladit s nábytkem. Seženete koupelnové komplety v různých odstínech, kde se vyplatí skříňky se zásuvkami a poličkami k uložení věcí. Součástí sestavy může být rovněž zrcadlo s halogenovým osvětlením, s elektrickou zásuvkou, vypínačem a umyvadlem. U nábytku sledujte odolnost vůči vlhkosti. Koupelna v moderním designu může mít například třešňový odstín a úložné prostory opatřené nerezovými úchytkami. Dobře vypadá i provedení skříňky s umyvadlem z umělého kamene a se závěsným zrcadlem. Jemné a nenápadné návrhy umyvadel nikdy nic nezkazí a klasická keramika vás potěší nízkou cenou. Nezapomeňte na vany, které poskytují komfort pro sezení, splachovací toaletní mísy a bidety, které dobře poslouží k opláchnutí nohou či pro omývání tlapek zvířecích mazlíků. 

Nejlepší řešení pro malé koupelny

Každý si nemůže plánovat vybavení podle toho, co by skutečně chtěl a potřeboval, mnohdy je to právě nedostatek prostoru, který vás dost omezuje při výběru. Optického zvětšení a prosvětlení však docílíte pomocí několika triků. Malá koupelna si rozhodně zaslouží světlou dlažbu a světlejší barvy obkladů. Doporučují se bílé, krémové a béžové varianty. Raději zapomeňte na výrazné vzory. Pokud se nehodláte vzdát vany, zaměřte se na speciálně navržené. 

Inspirace na vybavení není nikdy dost. Jakmile zjistíte, kolik prostoru máte k dispozici, můžete směle vybírat, co se vám zamlouvá. Ingema leták vám ukazuje moderní obklady a dlažby, kde se cílí na nadčasové designy v různých cenových relacích. I vaše koupelna může vypadat naprosto fantasticky!