EL-MIK nabízí drátové rozhlasy nejen pro města a obce

rozhlas pro města a obce drátový

Drátový rozhlas je zejména v obcích stále nejrychlejší cesta k informacím. Obce se jich nezbavují jako zastaralé technologie. Právě naopak. Udržují je, renovují, či tam, kde chybí, budují. Nápomocnou jim v tom je firma EL-MIK.

Na vesnicích jsou lidé na tento komunikační kanál zvyklí. Nevytlačil jej ani Facebook či jiné sociální sítě. Obecné zastupitelství běžně informuje občany především drátovým rozhlasem a na web či sítě dává informace až se zpožděním, některé vůbec ne. Rozhodně však nejde jen o informační kanál pro nejstarší obyvatele. O popularitě svědčí, že se drátové rozhlasy montují i tam, kde doposud chyběly. Kvalitní rozhlas pro města a obce drátový i bezdrátový nabízí EL-MIK.

EL-MIK je specialistou na drátové rozhlasy i ozvučovací techniku

Společnost EL-MIK funguje jako montážní a servisní firma pro drátové rozhlasy již od roku 1994. Od té doby rozšířila své služby i nabízené produkty například o ozvučovací techniku, dorozumívací zařízení, jednotný čas, kamerové systémy i telefonní ústředny. Odborníci z firmy vám umí poradit s výběrem zařízení, namontují jej, udělají revizi stávajícího a během životnosti zařízení jsou vám partnerem pro jeho údržbu i případné opravy.

Nejen mikroregiony mají ozvučení a další techniku od EL-MIK

Drátový rozhlas nevyužívají jen města a obce. Instalují se i na stadionech, ve školách, v nemocnicích, kulturních zařízeních, v obřadních síních, na autobusových a vlakových nádražích i na hřbitovech. Taktéž jsou praktické do velkých výrobních hal či skladů. Jednotnou časomíru pak EL-MIK dodává třeba do škol.

Služby firma poskytuje po celé České republice. Je schopna zařídit dotace. Stará se o záruční i pozáruční servis, vždy s vyřízením v co nejkratším termínu. Dodávky jsou kompletní, tedy od projektu, přes dodání zařízení, zprovoznění, otestování i následné servisování.