Dveře do domu v originálním designu

dveře do domu

Vstupy do domu se různí. Záleží nejenom na vašich požadavcích na vzhled a provedení v dostatečné kvalitě, měli byste myslet i na dostatečné zabezpečení. Pak je na místě pořídit si bezpečností dveře, ale nebojte se, i ty seženete ve velmi atraktivních a originálních designech.

Moderní bezpečí   

Pokud se zaměřujete na nejmodernější trendy, jistě vás potěší bezfalcové bezpečnostní dveře NEXT SD 104 se skrytými zárubněmi a panty. Konstrukce zohledňuje komfortní tepelně izolační vlastnosti. Skrytý pant je včleněný do skryté zárubně, což vypadá nejen pěkně, ale také jde o bezpečnější řešení. Precizní usazení obstarávají 3D panty, které se mohou seřídit do všech směrů. K výhodám těchto dveří patří integrovaný bezpečnostní zámek, který dovede ovládat uzamykání celých dveří v ukryté zárubni, 18 jistících bodů. Mezi dalšími přednostmi objevíte dvojité integrované těsnění, nejvyšší tepelné útlumy, a dokonce dostatečnou zvukovou izolaci, což zajišťuje aplikovaná silná izolace z minerální vaty. Galvanizovaný a nýtovaný skelet je stvořen tak, aby odolával i hodně náročnému prostředí.

Bezpečí a design ruku v ruce

Bezfalcové dveře do bytu a domu se nabízí v mnoha povrchových provedeních. Chcete-li design dřeva, můžete si vybrat až ze 40 různých povrchů z lamina, dýhy, laminátu (H-DEX). Máte-li rádi barvy, můžete mít dveře lakované do jakéhokoliv odstínu RAL. Žádané jsou ale také netradiční povrchy, jako je třeba plech nebo nerez. Máte tmavé zádveří a rádi byste do interiéru nalákali víc světla? Zkuste dveře do domu vybavit bezpečnostním prosklením nebo světlíky.

Chtějte certifikovaný produkt

Při výběru bezpečnostních dveří nekoukejte jen na vzhled dveří, vždy chtějte certifikovaný produkt ve třetí nebo čtvrté bezpečnostní třídě, což platí samozřejmě nejenom pro dveře, ale i pro kování a vložku. Jen takové dveře se stanou plnohodnotnými strážci vašeho domova. Ve většině případů se vyrábějí na míru, takže vnější design si zvolíte sami až po výběru bezpečnostních prvků. V případě, že si nevíte rady s výběrem, nechte si poradit od ochotných odborníků. Ti vám doporučí i možnost zakoupení dalšího užitečného příslušenství.

Sdílet článek