Držáky – stabilní opora pro vaši televizi i monitor

Fiber Mounts P6
Fiber Mounts P6

Moderní bydlení slibuje maximální komfort za použití inovativních materiálů. Vybavení s praktickými funkcemi si zamilujete, protože dokáže i méně oblíbené činnosti proměnit v zábavu. Mohou za to pokrokové systémy cílené na uživatele. Své o tom ví i nadšenci do elektroniky. Stačí si zrekapitulovat, jakými změnami prošel vývoj žehličky nebo například lednice. Obrovský pokrok zaznamenaly i televize a monitory, u nichž se kromě funkcí změnily i požadavky na upevnění. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost klasice v podobě postavení televizoru na stolek či komodu, eventuálně půjdete ruku v ruce s aktuálními trendy a využijete držáky na zeď.

Fiber Mounts DELTA759
Fiber Mounts DELTA759

Fixní nebo otočné?

Cenově výhodné polohovatelné držáky na televizory a monitory naleznete například v online obchodě, kde kromě těchto modelových řad nechybí též fixní držáky vhodné k použití tam, kde víte, že nebudete s televizorem manipulovat. Fixní držák si vyberte podle úhlopříčky vašeho stávajícího monitoru, popřípadě obrazovky. Jednoduchou montáž zvládnete v pohodlí domova a dopřeje tak elektronice pevně dané místo. Uchycení na stěnu má obrovskou výhodu proti volně postavené televizi. Nehrozí totiž její převržení popřípadě poškození, zvláště pak máte-li doma malé děti nebo neposedné čtyřnohé kamarády. Moderní nástěnné držáky jsou vybaveny tzv. click fix funkcí, díky níž je televize zabezpečena proti pádu. Samotná konstrukce je navržena tak, aby zajistila správné chlazení TV. Držáky se liší nosností i barevným zpracováním. Některé držáky disponují v základu s vestavěnou vodováhou pro přesné měření.

Fiber Mounts FM761
Fiber Mounts FM761

Ten, kdo hledá ekonomicky nenáročné a zároveň elegantní řešení pro uchycení své obrazovky, ocení například model Fiber Mounts SET772 s praktickou odkládací poličkou. Tato sestava nevyžaduje náročnou montáž, zato poslouží mnoho let k vaší spokojenosti.

Fiber Mounts SET772
Fiber Mounts SET772

Otočné držáky překvapí cenou

Univerzální nástěnné držáky lze v mnoha případech použít pro televizi i monitor. O širokém výběru se můžete přesvědčit sami a vybrat si model s výsuvnou, otočnou i sklopnou funkcí. Kvalitní dílenské zpracování s důrazem na pevnou konstrukci slibuje velmi snadné nastavení obrazovky monitoru, popřípadě televizoru. Držák jednoduše upevníte do zdi a sami si vždy vyberete, jakým směrem jej natočíte. Pro tento typ držáků se zákazníci rozhodují zejména v momentě, kdy si chtějí užívat sledování obrazu během běžných činností. Můžete vařit a neunikne vám oblíbený seriál a stejně tak večeřet pohodlně na gauči a sledovat večerní zpravodajství. Díky sklopnému úhlu si budou kvalitu obrazu vychutnávat i nejmenší členové rodiny. Přesně to čekejte například od držáku na TV a monitory Fiber Novelty FN101.

Fiber Novelty FN101
Fiber Novelty FN101

Jestliže si nevíte rady s výběrem, obraťte se na lídra v oblasti prodeje držáků na televize i monitory. Na infolince +420 733 701 897 popřípadě e-mailu info@drzakyastolky.cz získáte potřebné rady i typy, které splní vaše kritéria k nákupu držáku. Ve veřejných prostorách, fitness centrech nebo třeba restauracích, kde nemáte k dispozici volné zdi, oceníte možnost instalace stropního držáku s přesným cílením.

Vkusné držáky pro monitory

I když popularita notebooků stále stoupá, bez stolního počítače se dnes neobejdete kupříkladu v zaměstnání či domácí kanceláři. Díky parametrům monitoru budete mít lepší přehled pro práci za stolem. Stolní držáky představují skvělou variantu, jak pohodlně upevnit držák na monitor přímo na hranu stolu a zabezpečit obrazovku. Většina stolních držáků nabízí možnosti lehké manipulace s obrazem a zároveň poskytne odkládací plochu pod monitorem. Tím pádem vám ani monitor větších rozměrů nebude zabírat místo na pracovním stole a přitom vám zpříjemní zábavu i pracovní činnost. Nejen fanoušci techniky ocení držáky speciálně navržené pro dva a více monitorů.

Fiber Mounts F120
Fiber Mounts F120

Velkoobchodní prodej pro vás

Výrobci sledují aktuální trendy a reagují na požadavky firem, které se snaží pro své zákazníky připravit komfortní zázemí. Proto také inovují zdroje informací a poskytují přehled o svých službách na chytrých televizích či dotykových obrazovkách. Jestliže také hledáte podobný stojan, s nímž docílíte pevného uchycení, zvolte moderní TV stojany. V nabídce najdete také stojany navržené pro EET pokladny či tablety. Záleží pak na vás, zda dáte přednost stojanu na kolečkách, čímž se dočkáte snadného přesunu obrazovky podle potřeb nebo zvolíte variantu s pevným podstavcem.

Stolní stojánek na dotykové obrazovky

Neslevujte ze svých nároků a rozhodně nezůstávejte pouze u možnosti černého provedení. Výrobci dnes představují špičkové konstrukce v mnoha odstínech, což oceníte zejména ve stylově zařízených prostorech. Rozhodně se o pestrosti sortimentu přesvědčíte v internetovém obchodě www.drzakyastolky.cz.

Sdílet článek