Dovolená v chatkách u Máchova jezera? Skvělá volba!

máchovo jezero ubytování

Stále přemýšlíte, kam jet na dovolenou? Moře je jistě krásné, palmy exotické, ale ne každý snáší ta horka a pro mnohé je navíc nepříjemné létání. Kromě toho taková dovolená může přijít na hodně peněz. Česká republika je také půvabná a nabízí spoustu kouzelných míst, na kterých se dá strávit úžasná dovolená.

Chatky u Máchova jezera: romantická dovolená v Čechách

Mezi Bělou pod Bezdězem a Českou Lípou leží Máchovo jezero, které určitě nemusíme představovat. Krásné okolí a spoustu možností na zajímavé výlety za historií a přírodou dělají z tohoto regionu lákavou a oblíbenou letní destinaci. Pro Máchovo jezero ubytování volte Staré Splavy a chatovou osadu Elite. V komfortních chatkách pro 4 osoby najdete i ledničku, kterou jistě využijete. V areálu je k dispozici jídelna, ve které se nabízí plná penze nebo polopenze. Součástí je také bar, který je ideálním místem po celodenních aktivitách.

Skvělé místo pro rodiny s dětmi

Vaše děti si to tu zamilují. Nejen, že si mohou užívat vodní hrátky, v chatové osadě najdou také houpačky, prolézačky a pískoviště. Nedaleko odtud jsou půjčovna šlapadel a loděk, trampolína i minigolf. Malým námořníkům se bude tajit dech, když se s nimi vydáte na objevnou plavbu parníkem. Večer si udělejte ohýnek a opečte si buřty na jednom ze dvou ohnišť. Nabízí se tu též možnost zapůjčení grilu, což zajišťuje jedinečný večer a lahodnou večeři.

Chatky Máchovo jezero představují ideální možnost, jak si užít letní dny v Čechách v romantické přírodě. Můžete si odtud udělat výlet do Liberce, na hrad Bezděz, jedná se o skvělou lokalitu také pro výletníky na kolech. Místo je vyhlášené pro pěší turistiku. V okolí najdete spoustu stezek, které vás zavedou na opravdu působivá místa.

Musíte uznat, že Máchovo jezero a chatky ve Starých Splavech zkrátka žijí! Navštivte http://www.elite-stare-splavy.cz/ubytovani.html.

Sdílet článek