Dovolená s dětmi

rodinná dovolená v ČR

Už jste také přišli na to, že jsou vaše děti nejvíce nadšené a nezlobí, pokud je vezmete s sebou na rodinný výlet? Neznámé prostředí a možnost objevovat nepoznané dělá s vašimi dětmi hotové divy. Domů se z výletů vracejí plné nadšení a dovedou pak po velmi dlouhou dobu se zaujetím vyprávět, co všechno zažily. A co teprve rodinná dovolená v ČR? V zemi, která nabízí spoustu zajímavého ke zhlédnutí.

Na Vysočinu na dovolenou s dětmi

Když se řekne Vysočina. Co si jako první představíte? Hluboké lesy v Českomoravské vrchovině, které lákají k pěší turistice? Nebo zachovalé kulturní památky, z nichž byly některé dokonce zapsány na Seznam světového a přírodního dědictví UNESCO? Ano, Vysočina umí nabídnout svým návštěvníkům krásnou a zachovalou přírodu, stejně jako historická centra měst, zámky či hrady.

Na své si přijdou jak milovníci turistiky pěšky či na kole, tak i obdivovatelé muzejních exponátů, stejně jako ti, kteří dávají přednost aktivně strávené dovolené třeba plaváním v aquaparku. Dovolená s dětmi v tomto zajímavém kraji vám přinese zážitky, na které budete rádi vzpomínat.

Šikland vás nabije energií

Až se dosytosti vyžijete v přírodě Vysočiny, přijeďte se ubytovat do místa, které nabízí zajímavé atrakce pro celou rodinu. Dovolená v Česku jako protipól té zahraniční nemusí být vůbec nudná. V Šiklandu na vás a vaše děti čeká strašidelný zámek Draxmoor se svojí expozicí, 3D kinem a pohádkovými domečky na kuřích nožkách. Nebo dáte raději přednost celodennímu programu ve westernovém městečku Šiklův mlýn? Pro všechny obdivovatele rychlých motorek, terénních aut a bojových vozidel i sportů je připravený Motosport a military offroad areál.

Ubytujete se třeba v mobilním domě nebo srubu

Abyste mohli všechny atrakce s chutí využít po celý den a neztrácet ani minutu, ubytujte se přímo v Šiklandu. Tento největší přírodní zábavný areál v ČR nabízí ubytování pro všechny. Dovolená s dětmi v Česku pro vás proto může být nezapomenutelně stráveným časem, který prožijete v chatce, srubu, stanu, teepee, mobilním domě či hotelovém resortu. Stačí si jen vybrat.

Sdílet článek