Dopravní značky jako systém organizace na cestách

Parkovací sloupek

Dopravní značení vnímají všichni účastníci silničního provozu jako běžnou součást silnic a cest. Jenže dopravní značky mají nejen značit cesty, ale také upozorňovat a korigovat provoz. Proto jsou jejich správná instalace a provedení velmi důležité. Neméně podstatné jsou i další vybavení silnic, třeba velmi žádaná dopravní zrcadla či sloupky a zpomalovací a vodicí prahy. To vše a mnohem víc si přitom můžete objednat online a nechat dokonce odborně instalovat.

Jak zamezit vozidlům parkovat tam, kde nesmějí?

To je otázka, kterou si pokládá řada společností i obchodů sídlících v rušných ulicích s velmi náročným provozem. Ideálním řešením jsou parkovací sloupky, popřípadě zábrany. Parkovací sloupek může mít pevnou či sklopnou konstrukci, takže je pouze na vás, kdy jej využijete jako zátarasu, eventuálně při sklopení jako parkovací prostor. Sloupky a stejně tak zábrany se vyrábějí z žárového zinku, čímž se vyznačují dlouhou životností bez omezení funkčnosti i po letech užívání. Zákazníci rozhodně ocení speciální dvojitou protikorozní ochrannou vrstvu s reflexními prvky na povrchu. Díky tomu jsou sloupky nepřehlédnutelné! Rozhodnete-li se raději pro přízemní zábranu, získáte vysoce kvalitní zpracování díky práškovému bílému laku. Tyto zábrany uvidí včas opravdu každý! Vybírat pak můžete mezi komaxitem a zinkem, přičemž oba materiály se vyznačují dlouhou životností a stabilitou.

Sklopná varianta zábrany s jednoduchým ovládáním

Pokud se rozhodnete pro sklopnou variantu zátarasy, získáte vysoce kvalitní ochranu parkovacích míst s uzamykatelným cylindrovým zámkem. Ke každému sloupku či zábraně ve sklopném provedení navíc obdržíte tři kusy klíčů, takže parkovací místo mohou aktivně využívat všichni povolaní. Obraťte se na zkušené společnosti s letitou praxí na trhu a uvidíte, že konečně naleznete vhodný způsob, jak se zbavit nechtěných vozidel na vlastních vyhrazených místech okolo firmy, rodinného domu či paneláku.

Sdílet článek