Do školy s repasovaným notebookem

Prázdniny jsou za námi a rodiče a děti začínají už myslet na nákup školního vybavení. Vybavit studenta do školy vyjde každý rok na slušné peníze. Nezáleží přitom na tom, jestli se vaše dítě chystá na střední školu anebo na vysokou. Kromě knih a sešitů se také neobejde bez počítače či notebooku. Alternativou pro nákup nového notebooku se může stát repasovaná technika. Počítač pro studenty, nebo notebook, pořídíte v tomto případě za zlomek ceny. Vaše peněženka vám bude rozhodně vděčná.

Potřeby studenta

Typický student potřebuje zejména praktické a spolehlivé vybavení. To samé očekává i od svého počítače nebo notebooku. Zejména cena hraje pro studenty velkou roli. Velká část studentů volí notebooky, a to hlavně díky jejich mobilitě. Notebook by měl být především spolehlivý, odolný a s přiměřeným výkonem. Dlouhá životnost je samozřejmostí. Zmíněným požadavkům vyhovují notebooky řady ThinkPad od firmy IBM, známé nyní jako Lenovo, stroje pro manažery řady Latitude od Dellu, nebo HP pod označením EliteBook. Kvalitní a spolehlivé komponenty jsou základem těchto přístrojů. Jedná se jak o procesor, tak moduly RAM nebo systém chlazení. Takto vyladěný notebook je naprosto jiným šálkem kávy než klasické počítače, určené pro nenáročné domácí používání. Kdo repasovaný přístroj vyzkouší, už nebude chtít měnit. Studenti, pohybující se v oboru projektování nebo navrhování, jistě ocení samostatnou kategorii strojů pro 3D modelaci v CAD aplikacích a grafické práce. V tomto případě je pořízení repasované techniky téměř nezbytností.

Pojem repasovaná technika

Pod pojmem repasovaná technika si většina z nás představí starší přístroje z druhé ruky. Ovšem opak je pravdou. Repasované počítače i notebooky procházejí kontrolou odborníků. Specializované firmy, zabývající se odkupem počítačových komponentů, sázejí zejména na kvalitu. Větší společnosti většinou v průběhu let mění své hardwarové vybavení a nahrazují ho jiným. Specialisté toto vybavení skupují, jednotlivé komponenty opraví, vymění, nebo koupí zcela nové. Základní deska, hardware a procesor projdou celkovou obměnou. Notebooky, které jsou určené k repasování, pochází od kvalitních výrobců. Výstupem kontroly a repasování je výkonný a spolehlivý notebook nebo počítač.

Výhody repasovaných přístrojů

U repasovaných přístrojů neplatíte za obal, nýbrž za kvalitu. Příznivá cena, výkon a spolehlivost patří k největším plusům repasované techniky. Notebooky nejsou plombované a zákazník má široké možnosti konfigurace přístroje. Záruka je v klasickém rozmezí 6 až 24 měsíců. U kratších záruk existuje možnost dokoupení rozšíření. LevnaPC.cz je jedním z kvalitních a seriózních prodejců repasované techniky v ČR. Nejen nominace v soutěži ShopRoku v kategorii PC a příslušenství vypovídá o kvalitě a oblíbenosti u zákazníků. LevnaPC.cz se na trhu pohybuje již 10 let a za tu dobu odbavila téměř 50 000 objednávek. Dejte přednost kvalitní repasované technice před reklamními taháky.

Sdílet článek

1 Comment

Komentáře nejsou povoleny.