Dětské hodinky s GPS jsou nenápadným hlídačem i na odpolední hřiště

Dětské hodinky s GPS lokátorem

Mohou pomoci v nouzi, ale být také prodlouženou rukou rodičů, kteří chtějí mít dohled nad dítětem a současně nebýt zpozorováni jeho kamarády. Mobilní telefon mohou děti ve škole ztratit, případně jim jej rovnou někdo vezme z tašky, ale hodinky budou mít na ruce celý den a pravděpodobně je vůbec nesundají. Když takový doplněk vypadá na první pohled hodně nenápadně, nepřitáhne zbytečně pozornost učitelů ani spolužáků. Díky režimu Nerušit hodinky v době výuky ve škole nevzbudí žádný rozruch a jejich případné zabavení ze strany vyučujícího je tak předem vyloučeno – zkrátka k němu není ani důvod!

Budete mít vždy přehled, kde zrovna jsou…

Jsou malé, působí spíš jako hračka a nosí se opravdu pohodlně. Dětské hodinky s GPS nabízí různorodý výběr barevných kombinací i designových řešení, všechny modely spojuje jen hravost a originalita, fantazii se zkrátka meze vůbec nekladou! Kromě toho jsou také voděodolné, takže si je děti nemusí sundávat ani při hrách. Dotykový displej umožní jednoduché ovládání i těm nejmenším, SOS tlačítko pak přivolá pomoc ihned, jak se začne dít něco nebezpečného – bez nutnosti volání, posílání zpráv a podobně, na což vlastně v danou chvíli bohužel ani není dost času.

Praktická svítilna, ale také možnost krátkého hovoru 

Textová nebo hlasová zpráva? Jistě, žádný problém, k dispozici jsou dokonce i videohovory uskutečněné skrze síť 4G! Dětské hodinky s GPS lokátorem vám také vždy prozradí místo, kde se váš potomek s kamarády zrovna nachází. Vytyčili jste hranice bezpečné zóny? Potom budete automaticky upozorněni, pokud ji opustí. A když půjdou děti domů později večer, posvítí si na cestu svítilnou. Samozřejmostí je možnost sledovat historii pohybu, takže vám jako rodičům jistě nic důležitého neunikne…

Na eshopu cel-tec.cz můžete zakoupit i další zajímavou a užitečnou elektroniku.